Міський голова Львова ветував ухвалу про надання ділянки «Сучасному місту»

14:30 15 червня 2018 р.

46 депутатів ЛМР проголосували на засідання її колегії за пропозицію свого колеги з фракції БПП Григорія Козловського надати земельну ділянку ТзОВ «Сучасному місту».

Про це повідомили в п’ятницю, 15 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Міський голова Львова ветував ухвалу «Про надання ТзОВ «Сучасне місто» земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вулиці Грабовського, 11». На цій території не передбачено будівництва житла».

У зауваженнях міського голови Львова Андрія Садового до ухвали «Про надання ТзОВ «Сучасне місто» земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вулиці Грабовського, 11» зазначено: «Згідно зі статтею 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється, крім випадків встановлених чинним законодавством випадків. Відповідно, до моменту затвердження плану зонування території та/або детального плану території, не має правових підстав щодо передачі земельної ділянки на вулиці Грабовського, 11 в оренду терміном на 10 років для обслуговування автостоянок. Земельна ділянка на вулиці Грабовського, 11 (відповідно до представленого плану земельної ділянки) знаходиться в межах озеленених території загального користування та в межах історичного ареалу Львова відповідно до ухвали №3924 «Про затвердження містобудівної документації «Корегування генерального плану Львова» від 30 вересня 2010 року, де не передбачено будівництво житла».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу