Міський голова Львова ще не отримав пропозицій щодо нової ділянки для звалища

16:40 2 березня 2017 р.

  • 0

Андрій Садовий запевнив, що ЛМР готова розпочати рекультивацію полігону в Грибовичах та будівництво нового комплексу, однак досі не вирішене питання нової земельної ділянки.

 У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 2 березня: «Андрій Садовий прокоментував ситуацію щодо вивезення сміття з міста. Також він зазначив, що місто готове розпочати рекультивацію полігону в Грибовичах та будівництво нового комплексу, однак досі не вирішене питання нової земельної ділянки».

У міськраді цитують заявлене Андрієм Садовим із цього приводу: «Щодня кожен львів’янин продукує велику кількість відходів. Це треба вивозити. Сьогодні є проблема, вона відома усім. Сьогодні близько 18 машин, які вивозять сміття зі Львова, заблоковані по всій Україні, арештовані на майданчиках. Це нам передають такий привіт центральні органи влади. Ми повинні бути готові до всього.».

Міський голова наголосив: «Ті рішення, які ми прийняли для вирішення проблеми, коли буде надзвичайна ситуація, є правильні».

Андрій Садовий також повідомив: «Ми в цьому році зобов’язані почати будівництво нового заводу з глибинної переробки сміття. Ми будемо приступати до повноцінної рекультивації полігону. Відкритим залишається питання про нову ділянку під полігон, який ми зобов’язані зробити не лише для міста Львова, а й для чотирьох навколишніх районів області. Але цю ділянку нам повинні передати. Буде така ділянка, буде бажання держави допомогти – буде новий і сучасний полігон. Якщо держава не захоче, ми самі, на жаль, не маємо повноважень, щоб облаштовувати такі полігони».

Міський голова стверджує: «Жодної пропозиції щодо нової ділянки нема. Я скерував листі і обласній адміністрації, і прем’єру».

Андрій Садовий поінформував: «Ухвала про брикетувальні станції була прийнята на випадок екстремальної ситуації. Якщо така ситуація наступить, будемо запроваджувати це в життя. На сьогодні такої потреби нема. Так роблять у цілому світі, якщо виникає техногенна катастрофа. У нас – це штучна проблема для міста Львова. Бо ми в Україні маємо багато сотень полігонів і нема проблем туди вивозити сміття, але якщо блокують, якщо арештовують наші машини, сумно».

Про це повідомляє сьогодні, 2 березня, прес-служба Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації