Міський голова Львова розповів про хід ремонту вулиці Личаківської

14:30 26 вересня 2017 р.


Фото: varta1.com.ua

Андрій Садовий запевнив: «До кінця тижня відкриємо з’їзд на вулицю Круп’ярську».

Міський голова Львова Андрій Садовий оглянув у вівторок, 26 вересня, виконання ремонтних робіт на вулиці Личаківській, після чого повідомив: «Вулиця Личаківська від вул Мечникова – це складна розв’язка. Тут йде три колектори – один новий, два старих. Важливо, щоб система функціонувала. Ще одна проблема – це проект, який робили у 2010 році, красивий, розмальований, але коли сьогодні по цьому проекту працюють, то виникають труднощі. Йде коригування самого проекту. Але це не буде впливати на суму».
Андрій Садовий також запевнив: «До кінця тижня відкриємо з’їзд на вулицю Круп’ярську. За два місяці – до кінця листопада – вже дійдемо до вулиці Котика, вже буде з’їзд на вулицю Котика відкритий. Зараз проектанти і будівельники працюють, як пришвидшити сам процес, щоб автомобільний рух був швидше відкритий, бо роботи будуть тривати до весни наступного року. Бо трамвайна колія, мережі, дорога. Роботи багато, робота складна, але головне для мене – це якість виконання робіт, щоб ми сюди не вертались через п’ять-десять».
Більше з брифінгу міського голови Львова Андрія Садового – на сайті прес-служби ЛМР.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу