Міський голова Львова розповів про хід ремонту вулиці Личаківської

14:30 26 вересня 2017 р.


Фото: varta1.com.ua

Андрій Садовий запевнив: «До кінця тижня відкриємо з’їзд на вулицю Круп’ярську».

Міський голова Львова Андрій Садовий оглянув у вівторок, 26 вересня, виконання ремонтних робіт на вулиці Личаківській, після чого повідомив: «Вулиця Личаківська від вул Мечникова – це складна розв’язка. Тут йде три колектори – один новий, два старих. Важливо, щоб система функціонувала. Ще одна проблема – це проект, який робили у 2010 році, красивий, розмальований, але коли сьогодні по цьому проекту працюють, то виникають труднощі. Йде коригування самого проекту. Але це не буде впливати на суму».
Андрій Садовий також запевнив: «До кінця тижня відкриємо з’їзд на вулицю Круп’ярську. За два місяці – до кінця листопада – вже дійдемо до вулиці Котика, вже буде з’їзд на вулицю Котика відкритий. Зараз проектанти і будівельники працюють, як пришвидшити сам процес, щоб автомобільний рух був швидше відкритий, бо роботи будуть тривати до весни наступного року. Бо трамвайна колія, мережі, дорога. Роботи багато, робота складна, але головне для мене – це якість виконання робіт, щоб ми сюди не вертались через п’ять-десять».
Більше з брифінгу міського голови Львова Андрія Садового – на сайті прес-служби ЛМР.

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу