Міський голова Львова прийшов на роботу з собакою. Фото

12:18 25 червня 2021 р.

Фото до новини

Відтак, сьогодні, 25 червня, місто традиційно долучається до щорічної всеукраїнської акції «Візьми собаку на роботу». Зокрема, до ініціативи долучився й міський голова Львова Андрій Садовий, який сьогодні прийшов на роботу зі своїм домашнім улюбленцем Йотамі.

Про це інформує пресслужба ЛМР, DailyLviv.

Додамо, що в Україні акція «Візьми собаку на роботу» відбувається дев’ятий рік поспіль. Ініціативу започаткували у Львові у 2013-му працівники місцевої компанії «Кормотех». Тоді до акції долучилися кілька великих львівських офісів. Упродовж наступних років ініціатива масштабувалася на усю країну.

Такі акції щороку також відбуваються у Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ізраїлі тощо. Подію започаткували 22 роки тому. Цьогоріч міжнародний день «Take your dog at work day» також відзначають 25 червня. Так, Львів приєднується до глобальної кампанії на заклик до роботодавців ставати дружніми до собак і пропагує гуманне поводження з чотирилапими.
Завантажити фото

Як зазначають у компанії «Кормотех», цьогоріч серед зареєстрованих учасників акції 45% зазначають, що їхні офіси уже є дог-френдлі, ще 15% - що готові впроваджувати цю практику у своїх компаніях.

Серед тих, хто долучиться до акції цього року, розігруватимуть подарунки. Для цього потрібно зареєструватись та опублікувати фото з улюбленцем на своїй сторінці у Facebook.

У Львові дехто братиме собак на роботу

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів