Міський голова Львова прокоментував заяву керівництва області

14:20 23 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Андрій Садовий заявив у п’ятницю, 23 червня: «Дали ультиматум і все запрацювало».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 23 червня: «Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні на брифінгу прокоментував заяву керівництва Львівщини про делегування функції управління твердими побутовими відходами у Львові Львівській обласній державній адміністрації, а також виділення щорічно субвенції з бюджету Львова у розмірі 300 мільйонів гривень».

У міськраді також поінформували: «Мер зазначив, що сьогодні відбулась зустріч з керівниками фракцій Львівської міської ради, на якій домовились, що у четвер, 29 червня, це питання буде розглянуто на сесії міської ради. До того часу юридичний департамент мерії опрацює пропозицію голови ЛОДА в законодавчому полі. Як додав мер Львова Андрій Садовий, ультиматум, який поставлено громаді міста Львова, необхідно прийняти, зважаючи на велику небезпеку життю і здоров’ю людей».

У міськраді також цитують сказане Андрієм Садовим у п’ятницю, 23 червня, на брифінгу: «Сьогодні зранку була нарада. Розписали куди хто вивозить сміття. Поки що машини наповнюють. Детальна інформація буде відома на кінець дня. Однак цей об’єм сміття, який продукує Львів, в сьогоднішніх умовах утилізувати на полігонах міст області є неможливо. Тим більше – враховуючи перенакопичення, яке є. Тобто мова йде про додатковий вивіз 11 тисяч 900 тонн. Та кожного дня ми продукуємо ще 600 тонн. Тому рішення Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій , є дуже просте й однозначне: відкриваються всі полігони, поліція отримує відповідну вказівку, щоб супроводжувати машини до полігонів. Це рішення, яке мало би бути прийняте на початку червня 2016 року. Його не було. Ми чекали рік з копійками. Дали ультиматум і почали працювати. Все дуже просто». 

У міськраді також повідомили: «За словами міського голови Андрія Садового, станом на сьогодні у Львові з вивезення сміття працюють ті компанії, які працювали раніше. Більш-менш стабільну можливість вивозити має компанія ТзОВ «Грінера Україна». Вона, в перспективі, мала би вивозити у Миколаїв. Компанія ЛКП «Львівспецкомунтранс» частково вивозить у Буськ. Компанія ТзОВ «Санком-Львів» вивозить у Новояворівськ. Компанія ТзОВ «Спецавтотранс Львів» фактично стоїть. 

У міськраді також поінформували: «Вчора була спроба вивести в Стрий 80 тонн, та вивезли лише 20 тонн. Вивіз заблокували. Сьогодні в Стрий перебуває керівник департаменту з питань з поводження з відходами та веде перемовини з людьми. У людей не має зауважень до львівського сміття, а мають зауваження до роботи їхніх комунальних підприємств».

У міськраді також повідомили: «Найскладніша ситуація є з компанією ТОВ «AVE Львів». Ця компанія має 33% ринку. Вони сьогодні не мають можливості де вивозити ТПВ. Також місто Червоноград приймає зі Львова 10 тонн».

У міськраді також зазначили: Нагадаємо, вчора очільник Львівської області оприлюднив заяву до міського голови Львова з вимогою передати ЛОДА функції управління ТПВ у Львові на найближчі два роки та щорічно виділяти з бюджету міста Львова субвенцію в розмірі 300 мільйонів гривень. Виконання цих та інших вимог є гарантією вивезення з міста Львова сміття на полігони у Львівській області. Також однією з умов є передання в тимчасове управління на період здійснення повноважень по вивозу ТПВ Львівською обласною державною адміністрацією ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Про це повідомили сьогодні, 23 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу