Міський голова Львова пообіцяв завершити трамвайну лінію №8 за два місяці

15:18 10 березня 2017 р.

  • 0

Андрій Садовий запевнив: «Ми уже розпочали ремонт аварійних ділянок картовим методом і до Великодня плануємо його повністю завершити».

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 10 березня: «Багато доріг у Львові після зими в незадовільному стані. Ми уже розпочали ремонт аварійних ділянок картовим методом і до Великодня плануємо його повністю завершити. Райони міста забезпечені необхідними ресурсами, аби вирівняти ситуацію на дорогах, а також провести цілий ряд капітальних ремонтів міжквартальних доріг та хідників».

Андрій Садовий також анонсував: «Цього року плануємо також чергові капітальні реконструкції магістральних доріг. Мова йде про Замарстинівську від Гайдамацької до Липинського, Личаківську від Мечникова до Пасічної. На цьому об’єкті розпочнемо з ремонту колектора та повної заміни інженерних комунікацій, які перебувають в аварійному стані».

Міський голова також зазначив: «Плануємо також реконструкцію площі Франка, яка дозволить нам запустити трамвайний маршрут з Сихова до головного залізничного вокзалу. На самому Сихові уже розпочались роботи з продовження трамвайної лінії до кінця проспекту Червоної Калини. Попередньо маємо закінчити їх за два місяці».

Про це повідомили сьогодні, 10 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

09:22 4 квітня 2020 р.

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

За сьогоднішніми даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США) у світі інфіковано COVID-19 понад 1 млн 100 тисяч людей. З них 1072 - в Україні.

Рубрика: Ситуації