Міський голова Львова пообіцяв ініціювати перевірку «об’єктів, які вводяться в експлуатацію в різний спосіб»

11:40 4 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий наголосив: «Треба все обстежити, провірити, і спонукати їх працювати в правовому полі».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 4 жовтня: «Зважаючи на низку неординарних подій, які мали місце в Україні, які загрожували безпеці людей, а також спричинили втрату людських життів, місто буде звертатись до усіх відповідних служб з ініціативою проведення перевірки об’єктів, які у Львові вводяться в експлуатацію в різний спосіб, зокрема рішеннями судів. Метою цих звернень є запобігання нештатним ситуаціям та дотримання порядку в місті. Про це сьогодні під час засідання виконавчого комітету ЛМР сказав міський голова Львова Андрій Садовий».

У прес-службі міськради також дослівно цитують сказане Андрієм Садовим: «Ми з вами є свідками неординарних подій, які відбуваються в Україні, коли взриваються склади, коли дитячі табори горять, коли бази горять. Це дуже велика біда. Мало хто знає, але в рамках 2007-2008-2009 років була проведена титанічна праця. Тоді Західне оперативне командування очолював генерал-лейтенант Куцин, і ми вивезли надзвичайно великий арсенал, який знаходився у Брюховичах. А якби там, боронь Боже, сталось щось нештатне, то зі Львова би нічого не лишилося. Тобто це буда титанічна праця і, чесно кажучи, мало хто про це знає».

Міський голова також наголосив: «Але ми у Львові, на превеликий жаль, маємо об’єкти, які жодним чином не прийняті легітимно в експлуатацію, де не працювали ні працівники міських служб, ні працівники державних служб, де рішеннями судів приймались в експлуатацію якісь об’єкти. Це є ситуація критична. Тому в мене є велике прохання, ми маємо підготувати звернення, щоби всі державні служби були проінформовані і ми почали наводити лад. Тому що хто би що не казав, все, що є на території міста, має бути доведене до пуття, має бути порядок. Якщо хтось знехтував законом, то треба йому на це звернути увагу, і треба це поправити. Треба все обстежити, провірити, і спонукати їх працювати в правовому полі».

Про це поінформували сьогодні, 4 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини