Міський голова Львова поговорив зі своїми польськими партнерами про стратегію

15:55 20 січня 2017 р.

У ЛМР повідомили в четвер. 20 мічня, що сьогодні «Андрій Садовий та працівники мерії зустрілись з представниками польських міст-партнерів та обговорили стратегію поводження з твердими побутовими відходами».

«Зокрема, міський голова коротко ознайомив представників іноземної делегації із ситуацією, яка склалась у місті з утилізацією твердих побутових відходів. Відтак, польська делегація наголосила, що першочерговим кроком вирішення ситуації зі сміттям є створення стратегії, системи поводження з ним, зокрема – його сортування та механіко-екологічної переробки в альтернативні джерела енергії. Водночас, було зауважено на важливості залучення до цього процесу бізнесових та економічних структур», – зазначено також у повідомленні міськради.

Андрій Садовий запевнив: «Досвід, який мають польські міста, є позитивними кроками у вирішенні ситуації, яка є сьогодні у Львові зі сміттям, але ця праця має бути спокійною. Дозвіл на захоронення відходів мають давати державні органи влади, а місто – максимально сприяти цьому. Тому це має бути спільна праця з державою, яка сьогодні опускає голову».

Про це повідомили сьогодні, 20 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:55 18 січня 2021 р.

У Львові обморозилися 16 людей

Упродовж 1−17 січня до міських лікарень з переохолодженням та обмороженням госпіталізували 16 осіб. Зокрема, у 12 були обморожені кінцівки, 4 отримали переохолодження. Зараз 3 осіб уже виписали.

Рубрика: Ситуації

14:14 18 січня 2021 р.

Порушення локдауну: зачинили сотні ресторанів, клубів, торговельно-розважальних закладів

Від початку жорсткого карантину в Україні примусово зачинили сотні ресторанів, торговельно-розважальних центрів і нічних клубів. Вони порушили заборону на прийнття клієгтів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу