Міський голова Львова отримав ще одного заступника

15:05 25 квітня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 25 квітня, на засіданні сесії Львівської міської ради більшістю голосів (42 депутати проголосували «за») ухвалили зміни до структури ЛМР.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ухвалою вводиться посада заступника міського голови з питань безпеки міста, якому буде підпорядковано департамент з питань поводження з відходами, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та управління безпеки міста».

«Водночас, заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства будуть підпорядковуватись такі структурні підрозділи: департамент житлово-комунального господарства та інфраструктури, який буде в себе включати управління житлового господарства, управління інженерного господарства, управління транспорту, управління капітального будівництва, та 6 районних адміністрацій. Ухвала набуде чинності з 1 червня 2019 року», – поінформували також у міськраді.

Керівник юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич доповіла на засіданні сесії: «Згідно з пропозиціями міського голови, пропонується ввести ще одну посаду заступника міського голови з питань безпеки міста. Аргументація полягає в тому, що всі підпорядковані підрозділи, які пропонується підпорядкувати двом заступникам (якщо ви проголосуєте), зараз є підпорядковані фактично одній людині. І ми розуміємо, яке величезне навантаження має заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства. Тобто зараз під його керівництвом знаходиться величезне управління інженерного господарства, яке фактично є уповноваженим органом найбільших комунальних підприємств, також під керівництвом цього заступника є управління житлового господарства, всі 6 районних адміністрацій міста і ще додатково ряд управлінь».

Гелена Пайонкевич також зазначила: «Тому пропонується в новій редакції структури підпорядкувати заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства департамент житлово-комунального господарства та інфраструктури, який буде в себе включати управління житлового господарства, управління інженерного господарства, управління транспорту, управління капітального будівництва, та 6 районних адміністрацій. Відповідно, пропонується запровадити посаду заступника міського голови з питань безпеки міста, якому підпорядкувати департамент з питань поводження з відходами, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та управління безпеки міста».

«Фактично зазначені пропозиції до структури не потребують введення додаткових штатних одиниць, і тому у цьому проекті ухвали немає відповідних пропозицій. У відповідності до цієї нової структури ми пропонуємо внести зміни до ухвали «Про розмежування повноважень» в залежності до зміни підпорядкування відповідних виконавчих органів», – повідомила також керівник юридичного департаменту ЛМР.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу