Міський голова Львова оскаржить рішення суду щодо структури ЛМР

15:48 17 лютого 2014 р.


Фото: pravoslavnews.com.ua

Про це повідомляє сьогодні, 17 лютого, її прес-служба.

Як повідомив їй міський голова Львова Андрій Садовий, готується апеляція на рішення Галицького районного суду щодо структури ЛМР. Він також конкретизував:

«Це рішення ми оскаржуємо і подаються документи в апеляцію. Специфіка Закону України «Про місцеве самоврядування» полягає у тому, що міський голова має виключне право на подачу нової структури і на подачу змін до структури. Депутати вирішили це право потрактувати по-своєму. 

Я буду мати дискусії з депутатами, щоби все-таки вони дійшли до розуміння важливості  затвердження нової структури в цьому варіанті, який подає міський голова, враховуючи певні зауваження депутатів. Це не означає міняти кардинально структуру. В тій структурі, яку я пропонував, є оптимізація чисельності, безперечно». 

Відтак, додає прес-служба, юридичне управління Львівської міської ради звертатиметься в Апеляційний адміністративний суд щодо рішення Галицького районного суду, яким суд відмовив в задоволенні позову про скасування ухвали щодо нової структури виконавчих органів ЛМР.

dailylviv.com

До теми

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу