Міський голова Львова обіцяє завершити ремонт вулиць Промислової й Хмельницького до кінця літа (відео)

16:07 15 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як передали в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, Андрій Садовий повідомив повідомили про ремонт вулиць Промислової й Хмельницького: «Плануємо до кінця літа весь об’єм основних робіт завершити».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 15 квітня, «Щоденному Львову»:

«У Львові ремонтують дороги у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Так, 12 березня на ремонт закрили частину вулиці Промислової – на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького. Зараз там тривають роботи із заміни інженерних мереж та влаштування дорожньої основи.

9 квітня на ремонт закрили і вулуцю Хмельницького – на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Остряниці. Далі ремонтуватимуть від вулиці Остряниці і до вулиці Гайдамацької, а згодом – і вулицю Гайдамацьку. 

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Вартість усіх робіт складе 6,5 млн. євро. Роботи виконує компанія «Онур».

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив також:

«Роботи ми почали навіть швидше, бо погода дала таку можливість. Плануємо до кінця літа весь об’єм основних робіт завершити. Мова йде про повну заміну комунікацій, нова основа, рейки, які не шумітимуть, хороші хідники будуть зроблені, там, де, можливо, будуть зроблені велосипедні доріжки.

Люди мають себе почувати гідно. Я переконаний, що після цього й активізація з точки зору підприємництва буде набагато більша. Тому що там, де ми інвестуємо кошти в інфраструктуру, потім активно розвиваються інші види підприємницької діяльності.

Чим ближче до літа, тим робіт у Львові буде проводитись все більше. Тобто, основна фаза робіт передбачається на червень, липень та серпень, коли в дітей та в студентів канікули, коли транспорту в місті менше. Все йде чітко за планом, проблем жодних немає.

Орієнтовна вартість робіт – 6,5 млн євро. Робиться це за кошти ЄБРР, який є нашим хорошим партнером. Старатимемось, щоб ця сума, можливо, була меншою.

Зараз дебатуємо щодо колектора і, можливо, будемо робити санацію, щоб трошки здешевити. Французька компанія здійснює контроль за виконанням робіт. Ви є свідками того, скільки ми у Львові за останні роки зробили робіт – особливо, коли мова йде про заміну трамвайних колій».

Технічний нагляд за веденням робіт здійснює компанія «Egis». Інженер цієї компанії П'єр Ів Тесьє зазначив також:

«Роботи виконуються  якісно.  Ми вже працюємо чотири роки, були деякі маленькі нюанси, але вони вчаться працювати добре.

На Промисловій ніяких зауважень до якості виконання робіт немає. Гарантійний термін цієї дороги – два роки. Але тільки тому, що Банк не хочу перевіряти тут дороги через 10 чи 15 років. Але така дорога має служити 10, 20 і 30 років без серйозних ремонтів».

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу