Міський голова Львова обіцяє завершити ремонт вулиць Промислової й Хмельницького до кінця літа (відео)

16:07 15 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як передали в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, Андрій Садовий повідомив повідомили про ремонт вулиць Промислової й Хмельницького: «Плануємо до кінця літа весь об’єм основних робіт завершити».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 15 квітня, «Щоденному Львову»:

«У Львові ремонтують дороги у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Так, 12 березня на ремонт закрили частину вулиці Промислової – на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького. Зараз там тривають роботи із заміни інженерних мереж та влаштування дорожньої основи.

9 квітня на ремонт закрили і вулуцю Хмельницького – на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Остряниці. Далі ремонтуватимуть від вулиці Остряниці і до вулиці Гайдамацької, а згодом – і вулицю Гайдамацьку. 

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Вартість усіх робіт складе 6,5 млн. євро. Роботи виконує компанія «Онур».

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив також:

«Роботи ми почали навіть швидше, бо погода дала таку можливість. Плануємо до кінця літа весь об’єм основних робіт завершити. Мова йде про повну заміну комунікацій, нова основа, рейки, які не шумітимуть, хороші хідники будуть зроблені, там, де, можливо, будуть зроблені велосипедні доріжки.

Люди мають себе почувати гідно. Я переконаний, що після цього й активізація з точки зору підприємництва буде набагато більша. Тому що там, де ми інвестуємо кошти в інфраструктуру, потім активно розвиваються інші види підприємницької діяльності.

Чим ближче до літа, тим робіт у Львові буде проводитись все більше. Тобто, основна фаза робіт передбачається на червень, липень та серпень, коли в дітей та в студентів канікули, коли транспорту в місті менше. Все йде чітко за планом, проблем жодних немає.

Орієнтовна вартість робіт – 6,5 млн євро. Робиться це за кошти ЄБРР, який є нашим хорошим партнером. Старатимемось, щоб ця сума, можливо, була меншою.

Зараз дебатуємо щодо колектора і, можливо, будемо робити санацію, щоб трошки здешевити. Французька компанія здійснює контроль за виконанням робіт. Ви є свідками того, скільки ми у Львові за останні роки зробили робіт – особливо, коли мова йде про заміну трамвайних колій».

Технічний нагляд за веденням робіт здійснює компанія «Egis». Інженер цієї компанії П'єр Ів Тесьє зазначив також:

«Роботи виконуються  якісно.  Ми вже працюємо чотири роки, були деякі маленькі нюанси, але вони вчаться працювати добре.

На Промисловій ніяких зауважень до якості виконання робіт немає. Гарантійний термін цієї дороги – два роки. Але тільки тому, що Банк не хочу перевіряти тут дороги через 10 чи 15 років. Але така дорога має служити 10, 20 і 30 років без серйозних ремонтів».

dailylviv.com

До теми

15:39 25 травня 2022 р.

Укрзалізниця поліпшила повернення додому з Польщі

Вже з 12 червня час відправлення Інтерсіті+ 706 з Перемишля зміщується на 10:15 (замість 08:00), що дасть можливість зручної пересадки з польського Інтерсіті 83173 Вроцлав-Перемишль.

Рубрика: Ситуації

13:16 25 травня 2022 р.

ЛМР просить мешканців утилізовувати органіку без пакетів та залишків іншого сміття

У Львівському комунальному підприємстві «Зелене місто» нагадали, які органічні відходи можна викидати у спеціальні контейнери задля їх подальшої переробки, а також наголосили, що органіку необхідно утилізовувати без пакетів та залишків іншого сміття.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу