Міський голова Львова обіцяє мінімізувати відключення електроенергії

17:17 3 вересня 2014 р.


Фото: energy-lv.pp.ua

Про це повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

Як повідомили сьогодні, 3 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі ЛМР, міський голова, Андрій Садовий запевнив у середу, що докладе максимум зусиль, аби мінімізувати незручності, що можуть виникнути з відключенням електроенергії. Дослівно ж він сказав із цього приводу таке:

«Я буду робити все можливе, щоб до Львова ця біда у такій великій кількості не дійшла. Наприклад, по гарячій воді: сьогодні ніхто з міст України гарячої води не подає. Львів чи не єдиний.

Для мене це принципове питання. Я вважаю абсурдом ситуацію, коли люди палять газ, гріють баняки. Тоді менше газу піде? Ні. Треба дивитись далекоглядно.

Якби Уряд чітко затвердив розрахунки на газ, на всі види палива, на електроенергію і подав на 10 років вперед, тоді можна економічно прораховувати різні ризики і переходити на різні види палива. А цього нема.

Сьогодні ніхто не знає, яка буде ціна на газ через півроку, на вугілля, на електроенергію.  Україна має свої великі потужності з виробництва електроенергії. Якщо буде грамотне керівництво державою, то проблем не буде.

Чому не беруть наше червоноградське вугілля? Є також ядерна енергетика, яка є набагато дешевшою.

Ми не знаємо конкретних цифр – які потужності працюють, які не працюють. Місяць тому закликають переходити на електричні котли, а сьогодні говорять про відключення».

dailylviv.com

До теми

13:26 2 березня 2021 р.

У Львівській МТГ ловитимуть безпритульних собак

У ЛКП «Лев» зазначають, що бригада ловців здійснює виїзди в населені пункти міської територіальної громади щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова.

Рубрика: Ситуації

09:35 2 березня 2021 р.

Один тиждень на усунення критичних вибоїн: поліція попередила дорожників

Учора усі дорожні організації міста та області отримали попередження від відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Львівської області про усунення критичних вибоїн, що утворилися після зими. Дорожні організації мають на це один тиждень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу