Міський голова Львова назвав пікетувальників «бандформуванням»

17:00 25 січня 2017 р.

Андрій Садовий поскаржився, що «потрібні неординарні рішення з боку обласної влади та держави, яких поки що немає».

Міський голова Львова Андрій Садовий назвав бандформуванням активістів, які блокують встановлення пресувальних ліній для брикетування сміття. Про це він заявив під час брифінгу за результатами позачергового засідання обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій та екологічної безпеки.

Дослівно ж чиновник заявив: «Яка це громадська організація? Це бандформування, яким мають займатися правоохоронні органи».

А коли Садового запитали про те, чи не робив він спроб «домовитись» із активістами, він запевнив, що з усіма спілкується публічно і відкрито, а якщо будуть ті чи інші звернення, буде інформувати ЗМІ. Водночас, міський голова визнав, що ситуація із сміттям у Львові критична, оскільки переповнена третина майданчиків, і він не бачить позитивної динаміки у вирішенні питання. 

За словами Садового, «Дрогобич, Борислав та інші міста області допомагають Львову, приймаючи невеликі об`єми сміття протягом усіх восьми місяців з часу трагедії на Грибовицькому звалищі, а Львів розплачується із ними за кожну тонну відходів коштами та субвенціями, проте, можливості цих міст обмежені, тому потрібні неординарні рішення з боку обласної влади та держави, яких поки що немає». Про це повідомив у середу, 25 січня. кореспондент агенції Укрінформ.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу