Міський голова Львова доручив перевірити забудову

15:45 18 липня 2019 р.

  • 0
  • 555


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий доручив провести перевірку щодо знесення мозаїки магазину «Океан».

Про це повідомили в четвер, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «За дорученням міського голови Львова Інспекцією держархбудконтролю Львова буде проведено позапланову перевірку об’єкту – будівлі колишнього магазину «Океан» на предмет дотримання містобудівного законодавства. В разі виявлення фактів порушення містобудівних умов та обмежень чи відхилень від проекту, місто вимагатиме анулювати дозвіл на початок виконання будівельних робіт, а також винесе припис про зупинення будівельних робіт».

В Інспекції держархбудконтролю Львов зазначили: «Ми отримали доручення на проведення позапланової перевірки на предмет дотримання містобудівного законодавства. І в разі виявлення фактів порушення містобудівних умов та обмежень чи відхилень від проекту, порушників буде притягнуто до відповідальності. Зокрема, йдеться про накладення штрафу та анулювання дозволу про початок виконання будівельних робіт і винесення припису про зупинення будівельних робіт».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:40 20 серпня 2019 р.

У Львові зареєстрували минулої доби 26 ДТП

19 серпня на автодорогах Львівщини зареєстрували 47 дорожньо-транспортних пригод, шість із яких були з потерпілими – загинув водій і травмувалися четверо водіїв, двоє велосипедистів, пасажир та двоє пішоходів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 225