Міський голова Львова буде просити Президента й міністра оборони про ротацію учасників АТО (відео)

15:10 1 вересня 2014 р.


Фото: ngp-ua.info

Про це повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міськради.

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з матерями та родичами тих, хто несуть службу в зоні АТО. В повідомленні також зазначено:

«Матері вимагали ротації тих військових, які служать вже впродовж півроку. Мер запропонував скласти список тих людей, які знаходяться в зоні АТО з березня. 

а його підписом сьогодні буде скерований лист міністру оборони України, військовому прокурору і Президенту України з проханням провести ротацію військових. Такі ж листи будуть скеровані і за підписами матерів та родичів військових.  

«Сьогодні мені подадуть список тих людей, які знаходяться в зоні АТО з 8 березня. Лист за моїм підписом буде негайно скерований міністру оборони, військовому прокурору і Президенту України, щоб вони вчинили всі можливі й неможливі речі, щоб відбувалася ротація.

Закон – законом, а життя людей – найбільша цінність, яка тільки може бути. Я розумію, що 80-та бригада бере на себе найбільший удар.

Я бачу речі, про які страшно говорити. Але сьогодні такий лист я скерую. Я сьогодні також буду домагатися розмови з міністром оборони України.

Ми всі маємо одну позицію. Ми прекрасно розуміємо, що зараз йде хвиля призову і невідомо, що буде через 1-2 тижні.Я думаю, що ми стоїмо на порозі, коли держава буде приймати непросте рішення, тому що ми маємо сьогодні танки, зброю, російських десантників», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. 

На зустрічі з матерями та родичами були присутні також представники 24-ої окремої механізованої бригади та 80-ої аеромобільної бригади». 


Відео:

dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

12:44 5 березня 2021 р.

Після випадку з контрабандою в українському посольстві змінять правила використання дипломатичного транспорту

Співробітників посольства України в Польщі, яких спіймали на контрабанді, вже звільнили. На сьогодні готуються певні зміни до правил використання дипломатичного транспорту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу