ЛМР закликає львів’ян не нехтувати перевіркою димових і вентиляційних каналів

14:40 25 вересня 2017 р.

ЛМР застерігає не відноситись формально до підписання актів щодо очищення та ремонту димових та вентиляційних каналів.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 25 вересня: «Як правило, щорічно з 15 жовтня в місті розпочинається опалювальний сезон. Перед початком опалювального сезону управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради звертає особливу увагу мешканців на справність та очищеність димових та вентиляційних каналів. Бо саме це забезпечує безпечну експлуатацію внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків протягом всього опалювального періоду».

У міськраді також розповіли: «За статистикою, отруєння чадним газом впродовж 2016 року та з початку 2017 року, низка випадків отруєнь чадним газом безпосередньо залежить від справності та чистоти димових та вентиляційних каналів ваших осель. У 2016 році у Львові протягом осінньо-зимового періоду обліковано 42 випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 78 осіб, з них 22 – діти. А з початку 2017 року обліковано 32 випадки отруєнь чадним газом, внаслідок яких постраждали 61 людина, з них 18 – діти».

«Як інформує управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, відповідно до Правил безпеки системи газопостачання України, Львівські комунальні підприємства два рази в рік проводять  обов’язкову перевірку та прочистку димових і вентиляційних каналів, і це оформляється актами. Один примірник актів передається у ПАТ «Львівгаз». Щоквартально відділи житлового господарства районів надають в управління житлового господарства інформацію про виконання робіт відповідно до правил газокористування в житловому фонді», – поінформували також у міськраді.

«На 2017 рік ЛКП заплановано відремонтувати 751 димовий вентиляційний канал у житлових будинках комунальної власності. На зараз відремонтовано вже 604 одиниці. Також районні адміністрації міста за кошти міського бюджету, при проведенні робіт з ремонту покрівлі, ремонтують оголовки димових вентиляційних каналів», – розповіли також у міськраді.

«У житлових будинках територіальної громади Львова, (а це 7966 будинків) – 139 682 димових каналів та 318 055 вентиляційних каналів. Пунктом 4 рішенням виконавчого комітету №160, від 21 лютого 2014 року доручено районним адміністраціям при розгляді питань влаштування нових і ліквідації існуючих опалювальних печей та кухонних вогнищ, влаштування нового автономного опалення взамін існуючого у квартирах (нежитлових  приміщеннях) житлових будинків, надавати технічні висновки при умові проведення гільзування димових каналів. Мерія застерігає мешканців не відноситись формально до підписання актів щодо очищення та ремонту димових та вентиляційних каналів, бо від цього може залежати ваше здоров’я, здоров’я ваших рідних, близьких та ваших сусідів», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

 

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу