Міськрада закликає львів’ян долучитися до дискусії

18:00 28 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 29 жовтня, у Львові відбудеться відкрита дискусія щодо міської мобільності та її вклад у загальний процес формування клімату території.

Про це повідомили в понеділок, 28 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Дискусія буде черговою з циклу тематичних зустрічей «Climate Talks», покликаних обговорювати та наповнювати змістом ідею формування комплексної кліматичної політики Львова. Під час дискусії очільник управління транспорту Львівської міської ради Орест Олеськів презентує нещодавно розроблений план сталої мобільності Львова, а керівник ГО «Зручне місто» Юрій Тер-Арутюнян поділиться секретами дружньої мобільності — розповість про активність та дії велосипедного руху Львова».

«Акцентом зустрічі буде обговорення всіх форматів переміщення містом через призму впливу на навколишнє середовище та кліматотвірні процеси. Дискусія відбудеться у вівторок, 29 жовтня у Арт-центрі «Дзиґа» на вулиці Вірменській, 35. Початок – о 18:00. До «Climate Talks: про сталу міську мобільність» запрошуються представники громадського сектору, академічного середовища, бізнесу, органів місцевого самоврядування та проактивні мешканці та гості міста», – поінформували також у міськраді.

«Вхід – вільний, за умови попередньої реєстрації за посиланням. Організатор дискусії –  ГО «Плато» за підтримки міжнародної кліматичної організації «350.org», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У центрі Львова ремонтують Друкарську

Майже 40% креативних підприємців втратили більшу частину доходів

У Львові на вебінарах допоможуть підприємцям заробляти в умовах карантину

Вагітних жінок з підвищеною температурою тіла у Львові приймають на вулиці Русових

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу