Міськрада «перезапустила» конкурс «Львів’янин року»

14:48 12 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міська рада знову оголосила голосування за кандидатури для нагородження почесними відзнаками територіальної громади Львова.

Про це повідомили сьогодні, 12 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Мешканці міста мають можливість віддати свій голос за певну кандидатуру у званні «Львів’янин року», «Почесний громадянин міста», «Шляхетна львівська родина». У вівторок ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» виявило спробу фальсифікації результатів, однак станом на сьогодні усе працює без технічних неполадок».

Керівник директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко зазначив: «До Дня міста мешканці обирають львів’ян, які, на їх думку, є найбільш репрезентативними у плані міста. У минулому році Почесним громадянином міста став Мирослав Маринович, якого громада міста запропонувала до відзначення. Цього року місто теж, на виконання ухвали, запропонувало кандидатури. Відповідно на сайті ЛМР було виставлено пропозиції до голосування. Серед них були різні львів’яни, зокрема і Петро Франко, Джеймс Темертей, Олесь Гуменюк…».

Євген Бойко також розповів: «Через якийсь час ми побачили, що відбулось технічне втручання у систему голосування, через що ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» призупинило голосування, анулювало його і запустило заново. Зараз голосування відбувається під чітким контролем наших технічних працівників, де львів’яни мають можливість висловити свою думку. Львів’яни можуть проголосувати за львів’янина року, шляхетну родину і почесного громадянина міста. Голосування на сайті дає додатковий один голос до рішення комісії, яка буде засідати напередодні сесії, де будуть голосувати депутати і затверджувати переможців».

dailylviv.com

До теми

14:59 26 жовтня 2021 р.

У Любліні студент з України випав з вікна гуртожитку

Прокуратура з’ясовує обставини моторошного інциденту, який стався у гуртожитку на вул. Надбистрицької у Любліні. 22-річний студент випав з вікна. Є багато ознак того, що молодий чоловік покінчив життя самогубством.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу