Міська влада втратила час для вирішення сміттєвої проблеми, – голова ЛОР

12:21 21 листопада 2016 р.

Навіть якщо буде запропоновано сто ділянок для вирішення львівської сміттєвої проблеми, то всі сто громад можуть відмовитися надавати їх під це. Тому що не варто оголошувати, що знайшли ділянку, не запитавши перед тим думки громади.

Про це сьогодні, 21 листопада, під час свого звіту про перший рік роботи ради VII скликання, який відбувся у Львівському прес-клубі, заявив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Він переконаний, що компетенція у вирішенні питання зі сміттям на 90 відсотків лежить у площині Львівської міської ради.

- Саме вона є власником сміття і власником полігону в Грибовичах. Проте обласна адміністрація вже сама проявила ініціативу і знайшла три можливі ділянки, - говорить голова облради.

На його думку, міська рада, замість того, щоби вирішувати це питання, витратила час на непотрібні речі.

- Якби цей час було витрачено на консультації, то сьогодні вже можна було би мати варіації щодо вирішення цього питання. І знайти не одну і не дві, і не  три ділянки. Але вже всі перегоріли цим питанням. Як на мене, це би мав бути нерозривний процес у частині оголошення про можливі ділянки та роботи з тієї громадою, на території якої є ця земля. І якщо цей процес є з розривом, тобто сьогодні оголосили, а працювати з громадою будемо через три місяці, то всі громади відмовлять, - переконаний Олександр Ганущин.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:08 23 липня 2021 р.

41-річний червоноградець до смерті побив знайомого

Оперативники затримали зловмисника, який завдав тяжкі тілесні ушкодження мешканцю Червонограда – від отриманих травм потерпілий помер. Між чоловіками виник конфлікт, у ході якого затриманий побив чоловіка та втік, залишивши його у безпорадному стані.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу