Міська влада Львова не відповідає на інформзапити про ТПВ, – юрист

16:32 25 серпня 2016 р.

22 липня 2016 року МБО «Екологія-Право-Людина» скерувала запит до Львівської міської ради, в якому просила повідомити про всі аспекти взаємовідносин міської ради з Європейським інвестиційним банком.

Нагадаємо, що чиновники ЛМР та міський голова Андрій Садовий неодноразово повідомляли, що до Львова от-от надійдуть кошти від Європейського інвестиційногг банку для рекультивації сміттєзвалища у Грибовичах, побудови нового полігону та сміттєпереробного заводу.

Але, як повідомила сьогодні, 25 серпня, під час прес-конференції на тему: “Що Львівська міська рада планує зробити зі сміттям за кошти Європейського інвестиційного банку: відповідь Мінрегіонбуду та оцінка громадськості”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, керівник юридичного відділу МБО “Екологія-Право-Людина” Ольга Мелень-Забрамна, жодної відповіді з міськради Львова дотепер не надійшло.

 - Виходить, що міська рада своїм громадянам не хоче надавати інформацію, - каже вона.

Також активісти міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина” 28 липня надіслали ще один запит до міськради.

- Місяць тому у приміщенні Львівського прес-клубу представники Львівської міської ради повідомили, що до вирішення проблеми з відходами у Львові буде залучатися фірма "Захід Ресурс Плюс". Ми також хотіли з'ясувати, на яких правових та фінансових умовах ця компанія буде брати участь,чи були проведені тендери, щоби залучити цю компанію. Ми скерували запити до департаменту житлового  господарства та іфраструктури та до міської комісії з питань техногенної та екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Тому що було заявлено, що саме цю компанію було вибрано комісією для допомоги Львову у вирішенні проблем з твердими побутовими відходами. Відповіді на сьогодні немає. Це свідчить про те, що міська влада має речі, які вона хоче приховати від громадськості щодо умов вибору та залучення цієї компанії, - вважає юрист.

Сьогодні на прес-конференції мешканці Малехова повідомили, що від Грибовицького сміттєзвалища до вулиці Щурата у Львові будують дорогу  для транспортування сміття.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу