Міська комісія спрямувала кошти на порятунок церкви у Львові

13:42 28 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Схил вулиці Дорога Кривчицька, де розташована церква святого Іллі, укріплять».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в середу, 28 лютого: «Сьогодні під час позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки танадзвичайних ситуацій погодили рішення про спрямування Личаківській районній адміністрації коштів із резервного фонду міського бюджету на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з укріплення схилу вулиці Дорога Кривчицька, 113. Таке рішення погодили, щоб унеможливити подальше руйнування будівлі церкви святого Іллі, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення, та прибудинкової території».

«Як розповів голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський, у храмі виявлені численні вертикальні тріщини, всередині також деформовані окремі частини. Водовідведення прибудинкової території було неорганізоване, тому внаслідок перенасичення водою, ґрунт починає осуватися. З його слів, церква є на схилі, тому задля безпеки прихожан храму і безпеки мешканців, які проживають в цьому районі, потрібно проводити роботи з укріплення схилу. Вартість аварійно-відновлювальних робіт становить 1 189 723 гривень», – поінформували також у міськраді

Начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко зазначила: «Ці роботи передбачають укріплення схилу. Після того, як ми вже маємо проектно-кошторисну документацію, в нас є кошти на замовлення проекту на реставрацію самого храму. Це пам’ятка архітектури місцевого значення».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу