Мінсоцполітики спростувало чутки про провал переговорів із МВФ і Світовим банком

14:00 1 червня 2017 р.

Міністр соціальної політики Андрій Рева запевнив: «Розповсюджена останніми днями інформація про провал переговорів по проекту пенсійної реформи з ключовими міжнародними партнерами України – Міжнародним валютним фондом та Світовим банком – не відповідає дійсності».

Міністр соціальної політики Андрій Реватакож повідомив, що найближчими днями МВФ оприлюднить відповідну заяву, а Світовий банк, за словами Реви, її вже зробив. Міністр процитував спеціального листа за підписом регіонального директора Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Сату Кахконен, в якому, зокрема йдеться про підтримку Урядового проекту пенсійної реформи, оскільки він враховує надані Україні рекомендації. Андрій Рева процитував із цього листа: «Ми пропонуємо повну підтримку в подальшому процесі його розгляду і прийняття». 

Про це повідомили сьогодні, 1 червня, на «Урядовому порталі», де також поінформували6 «Проект підготовленої урядом пенсійної реформи містить одразу декілька напрямків роботи, а саме – забезпечення осучаснення пенсій з 1 жовтня поточного року з подальшим автоматичним зростанням пенсійних виплат у наступні роки, забезпечення бездефіцитності бюджету Пенсійного фонду в середньостроковій перспективі, встановлення справедливого пенсійного забезпечення в залежності від трудового стажу при збереженні рівня пенсійного віку, а також вжиття низки заходів з детінізації економіки та збільшення кількості платників єдиного соціального внеску, який є основним джерелом наповнення Пенсійного фонду. В разі ухвалення пропозицій Уряду збільшення пенсій відчують дев’ять мільйонів українських пенсіонерів».

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

14:19 24 вересня 2020 р.

Зелена катастрофа: майже третина львівський парків і левова частка скверів не мають зареєстрованих меж (відео)

Це робить їх ласим шматком для захоплення територій, чим активно користуються несумлінні забудовники. І тоді, як у Львівській міськраді рапортують про «амбітний план» - надати кадастровий номер усім об’єктам зеленої зони, експерти констатують інше: саме чиновники ЛМР сприяють захопленню території парків і скверів приватниками.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу