Мінрегіон заборонив проектувати парковки на тротуарах

12:28 28 вересня 2018 р.


Фото: minregion.gov.ua

В Україні вступили в дію оновлені норми щодо вулиць і доріг, які забороняють проектувати тимчасові автостоянки на тротуарах.

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе наголосив у п’ятницю: «1 вересня 2018 року вступили в дію оновлені державні будівельні норми щодо проектування вулиць і доріг населених пунктів (ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів»), які, зокрема, не допускають проектування автостоянок тимчасового зберігання на тротуарах. Це сприятиме підвищенню безпеки у пішохідних зонах, налагодженню транспортного руху в населених пунктах та зменшенню заторів, а також мінімізації можливих аварій за участю пішоходів. Такі принципи діють у більшості цивілізованих країн Європи та світу і нарешті починають реалізовуватися у нас».

Про це повідомили в п’ятницю, 28 вересня, в прес-службі міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, де також розповіли: «Згідно з новим ДБН, проектування тимчасових автостоянок також не допускається уздовж проїзних частин магістралей загальноміського значення безперервного та регульованого руху та на магістралях районного значення у випадку, коли коефіцієнт використання пропускної здатності наближається до одиниці та при виділенні на цих магістралях окремих смуг для руху маршрутного транспорту».

«Крім цього, з 27 вересня 2018 року в Україні офіційно набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», який визначає розміри штрафу за неправильні паркування, у тому числі, на тротуарах, та випадки, при яких транспортний засіб може бути відправлений евакуатором на штраф-майданчик», – розповіли також у Мінрегіоні.

«Оновлений ДБН був розроблений державним підприємством «ДерждорНДІ» на заміну аналогічного ДБН 2001 року та розповсюджується на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих доріг і вулиць у населених пунктах. Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення», – поінформували також у Мінрегіоні.

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

11:17 16 квітня 2021 р.

За незаконну прибудову на тротуарі власника оштрафували на 81 тис грн

Про незаконну забудову хідника на вулиці Київській, 9 повідомив у соцмережах та на Гарячу лінію міста львівський архітектор Юрій Столяров. Міські служби оперативно зреагували, на місце виїхали представники райадміністрації та міської Інспекції ДАБК.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу