Міністру внутрішніх справ поскаржилися на Львівщині на ціни в крамницях (відео)

13:41 17 липня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Арсен Аваков заходив до будівлі Самбірської міськради під вигуки «Ганьба!».

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков взяв сьогодні, 17 липня, участь у робочій нараді, на якій обговорювали питання пілотного проекту реформування органів внутрішніх справ Львівщини, що триває зараз на базі Самбірської міліції. Участь у нараді взяли народний депутат України Мустафа Найем, перший заступник глави МВС Ека Згуладзе та заступник міністра Олександр Тахтай, а також начальник Львівського обласного управління МВС Дмитро Загарія, керівництво Львівської області та представники місцевої влади.

До участі в нараді також були запрошені керівники міліції Хмельницької та Черкаської областей, де тривали і тривають подібні експерименти. Крім того, в нараді взяли участь керівник департаменту з регіональних питань консультаційної  місії Європейського союзу в Україні Удо Моллер та голова Експертної ради при МВС України Євген Захаров.

Міністр внутрішніх справ України ознайомився з різними аспектами експерименту, зокрема – і з проблемними моментами: від необхідності збільшити штатну чисельність підрозділів громадської безпеки до внесення змін у кримінальне законодавство, зокрема – в частині прийняття Кодексу про кримінальні проступки. У той же час, учасники наради відзначили, що збільшення кількості груп швидкого реагування на вулицях Самбора дало змогу зменшити час прибуття міліції на виклик, відтак – забезпечити ефективнішу протидію правопорушенням. Як наслідок, зріс суттєво рівень довіри місцевої громади до роботи правоохоронців.

Керівник департаменту з регіональних питань консультаційної  місії Європейського союзу в Україні Удо Моллер зазначив, що оперативне реагування правоохоронних органів на звернення громадянина упродовж п’яти-семи хвилин є європейським стандартом. Зараз, з огляду на результати експерименту у Самборі, можна відзначити, що він є справжньою реформою.

Керівники міліції Черкащини, Львівщини і Хмельниччини повідомили про вже наявні позитивні напрацювання. Узагальнення цього досвіду дасть змогу найбільш оптимально забезпечити охорону правопорядку в населених пунктах держави.

Експеримент у Самборі триватиме, розвиваючись по так званій «кущовій» системі, коли місцева міліція буде інтегрована з кількома сусідніми підрозділами внутрішніх справ і «вертикально» підпорядковуватиметься главку міліції Львівщини. Це дасть змогу поліпшити керованість сил міліції і забезпечити ефективність реагування на повідомлення про правопорушення.

Арсен Аваков зазначив: «Ми шукаємо той баланс, який був би оптимальним для кожної окремої місцевості: як для обласних центрів і крупних міст, так і для сільської місцевості».

Про це розповілисьогодні, 17 липня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського  обласного управління МВС. Натомість на сторінці «Самбір» в інтернет-мережі «ВКонтакте» повідомляли в п’ятницю:

«Арсен Аваков вже у Самборі. Він заходив у міську раду під крики «ганьба» від «Правого сектора». Зараз у Раді триває закрита нарада»;

«Правий сектор» розмовляє з охоронцями Авакова. Домовилися про окрему з ним зустріч»:

«Люди спілкуються з міністром. Жаліються на все, включаючи ціни у магазинах».

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу