Міністр вручив поліціянту зі Львівщини відзнаку «Вогнепальна зброя»,

14:50 25 листопада 2019 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області поліції Василь Віконськийвручив правоохоронцю Олегу Франківу офіцерські погони.

Про це повідомили в понеділок, 25 листопада, в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков нагородив 17 жовтня працівника Жидачівського відділення поліції Олега Франківа, пораненого під час затримання небезпечних злочинців, відомчою відзнакою «Вогнепальна зброя». а сьогодні, 25 листопада, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський, як і обіцяв, вручив правоохоронцю офіцерські погони.

4 вересня, повертаючись додому після чергування, Олег Франків побачив біля мосту через річку Стрий неподалік села Межиріччя в Жидачівському районі двох чоловіків, котрі підпадали під орієнтування на засуджених, які напередодні втекли з Миколаївської виправної колонії, повідомив про це у відділення поліції, а сам підійшов до них, представився та запропонував пройти з ним у відділення поліції для з’ясування осіб.

Незнайомці відмовились, тому Олег Франків прийняв рішення про їх затримання, під час якого зловмисники почали чинити опір і один із них завдав сержанту поліції удару ножем у ліву сторону грудної клітини. Працівники Жидачівського відділення поліції, котрі негайно прибули на допомогу своєму товаришу, затримали зловмисників. Ними виявились засуджені 20-річний киянин та 26-річний мешканець Житомирської області, котрі напередодні втекли з Миколаївської виправної колонії.

Василь Віконський зазначив у вересні, відвідуючи пораненого правоохоронця у лікарні: «Саме такі люди – мужні, сміливі та відповідальні, повинні працювати у правоохоронних органах і, більше того, на офіцерських посадах – ми розглянемо таку можливість».

Вручаючи Олегу Франківу погони лейтенанта, Василь Віконський, підкреслив: «Ці погони, які я маю честь вам вручити – заслужені. Ви отримали їх завдяки своїй відповідальності, вмінню прийняти правильне рішення у складній ситуації та рішучості – тобто якостям, які повинен мати кожен справжній офіцер. Ваш вчинок – це і є приклад справжнього служіння українському народу».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині схопили втікачів із колонії.

dailylviv.com

До теми

12:32 2 липня 2022 р.

Мер Львова провів екстрену нараду через загрозу нападу військ з Білорусі

Міський голова Львова зібрав сьогодні оперативну нараду за участі військового та цивільного керівництва Львова для того, щоб розуміти, як треба діяти на випадок ескалації з боку Білорусі.

Рубрика: Ситуації

11:30 2 липня 2022 р.

У трамваях і тролейбусах у Львові нагадуватимуть про щоденну хвилину мовчання

Орієнтовно о 9.00 у трамваях і тролейбусах марки «Електрон» на зовнішніх таблах-маршрутизаторах замість номера маршруту та напрямку руху буде висвітлюватися гасло «Герої не вмирають!»

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу