Міністр внутрішніх справ оголосив конкурс на посаду голови Нацполіції

16:28 17 листопада 2016 р.

Арсен Аваков створив консультативну комісію, до якої буде запрошено фахових експертів з міжнародного корпусу наших стратегічних партнерів – США, Канади, Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM) та авторитетних експертів від української громадськості.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив проведення консультативного конкурсу на заміщення посади голови Нацполіції – попри те, що, за його ж словами, «призначення на посаду керівника Національної поліції України згідно з законодавством не передбачає проведення конкурсу. Але, як пояснив урядовець, «з огляду на той факт, що до людини, яка обійме посаду голови Національної поліції України, має бути беззастережна довіра, як українського суспільства, так і міжнародного політикуму, я прийняв рішення про проведення консультативного конкурсу для діючих поліцейських на заміщення цієї посади».

Відтак, за словами Арсена Авакова, він створив Консультативну комісію, «до якої буде запрошено фахових експертів з міжнародного корпусу наших стратегічних партнерів – США, Канади, Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM) та авторитетних експертів від української громадськості».

Міністр внутрішніх справ також навів зазначені в законі критерії, яким повинен відповідати голова Нацполіції: 1) відповідати загальним умовам вступу на службу в поліцію; 2) мати вищу повну юридичну освіту; 3) мати стаж роботи в галузі права не менш як сім років; 4) мати досвід роботи на керівних посадах не менш як п’ять років. Арсен Аваков також анонсував: «Відбір буде здійснюватися комісією на підставі результатів кваліфікаційних іспитів та співбесіди. Після фінальної співбесіди консультативна комісія рекомендуватиме мені кандидатів. Після цього найкращий з відібраних кандидатів буде запропонований мною на розгляд Кабміну. Умови конкурсу будуть оголошені найближчим часом».

Міністр внутрішніх справ написав усе це сьогодні, 17 листопада, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини