Міністр пообіцяв родинам загиблих на Львівщині гірників по 160 тисяч гривень

20:30 2 березня 2017 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

Андрій Рева запевнив: «Прем'єр також не залишить ці сім'ї без уваги»

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив сьогодні, 2 березня, що родинам шахтарів, які загинули внаслідок вибуху на шахті №10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля», виплатять по 160 тисяч гривень компенсації. Урядовець запевнив: «Сім'ям загиблих повинно бути виплачено 160 тисяч гривень, або 100 прожиткових мінімумів станом на 1 січня 2017 року – для працездатних осіб встановлений він 1600 гривень. Виходить 160 тисяч на кожну родину, і 32 тисячі гривень, або 20 прожиткових мінімумів на кожного утриманця в цій сім'ї».

Андрій Рева також  зазначив, що відповідні виплати в Україні проводяться з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Міністр соціальної політики додав: «Наскільки мені відомо, Прем'єр також не залишить ці сім'ї без уваги, і напевно додаткові кошти будуть виплачені цим сім'ям в рамках допомоги понад ці суми, які передбачені чинним законодавством».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в агенції Укрінформ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу