Міністр екології закликав фотографувати стихійні сміттєзвалища

11:45 25 серпня 2016 р.


Фото: kurs.if.ua

Остап Семерак заявив: «Побачив сміттєзвалище – фотографуй і контролюй місцеву адміністрацію».

У Мінприроди – вже на завершальному етапі створення інтерактивної мапи стихійних та санкціонованих сміттєзвалищ. Цю інформацію підтвердив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він зауважив: «Робота над картою має кілька векторів. На цій карті буде офіційна інформація від органів місцевого самоврядування, яку ми отримуємо і паралельно обробляємо. Скажу вам чесно за результатами отриманої інформації: місцева влада вкрай погано справляються із цією роботою».

Остап Семерак вважає, що вирішення проблеми переробки та утилізації сміття залежить також від бажання самих українців змінювати ставлення до охорони навколишнього середовища. Міністр розповів: «Подорожуючи Україною, кожен бачить великі і маленькі сміттєзвалища, які ніким не впорядковані. Наше завдання – донести до кожного українця, що це наша спільна справа боротися із забрудненням та сміттям навколо нас. Тому інтерактивна частина карти сміттєзвалищ передбачає мобільний додаток, який без проблем можна буде закачати на телефон і комунікувати з міністерством, інформуючи нас про сміттєзвалища і паралельно контролюючи органи місцевого самоврядування як вони прибирають території від цих незаконних і тимчасових сміттєзвалищ».

Остап Семерак повідомив також: «Робота зі створення інтерактивної карти та мобільного додатку – на завершальному етапі. Це спільний продукт, який ми завершуємо формувати і незабаром презентуємо. Будемо робити промо-кампанію для того, щоб залучити якомога більше громадян України до вирішення проблеми зі сміттям. Повірте, один Міністр екології справлятися із цією проблемою буде дуже довго, але якщо ми почнемо разом працювати, то досягнемо мети набагато швидше».

Про це повідомили сьогодні, 25 серпня, на сайті «Урядового порталу».

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу