Міністр екології вкрай занепокоєний ситуацією у Львові

21:55 7 березня 2017 р.

  • 0

Остап Семерак заявив, що й через 10 місяців після трагедії на Грибовицькому полігоні твердих побутових відходів не видно реальних кроків вирішення проблем полігону.

Про це міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак Семерак сказав, відповідаючи на питання кореспондента Укрінформу. Міністр зазначив: «Я як міністр вкрай занепокоєний ситуацією у Львові. За десять місяців після катастрофи на Грибовицькому полігоні ТПВ я не бачу реальних кроків вирішення проблеми і усунення наслідків минулорічної трагедії. Немає проекту рекультивації старого полігону, немає проекту укріплення тіла полігону і дамби на інфільтратному озері. Немає проекту щодо ліквідації наслідків катастрофи і, зрештою, немає проекту щодо будівництва наступного об`єкту, який буде вирішувати цю проблему».

За словами міністра, для нього залишається загадкою позиція львівської влади. Адже роботи на Грибовицькому полігоні ТПВ ведуться неквапно, а що найгірше – без відповідної проектної документації, без технологічної експертизи. Можливі наслідки такої роботи важко передбачити.

Як зазначив Семерак, у міністерстві екології та природних ресурсів після Грибовицької трагедії було створено інтерактивну мапу для того, щоб інвентаризувати сміттєзвалища в Україні. Один із висновків – органи місцевого самоврядування в державі не володіють інформацією про кількість сміттєзвалищ, їх місцезнаходження, наповнення і не мають стратегії поведінки з твердих побутових відходів.

У Львові міністр екології та природних ресурсів Семерак взяв участь у відкритті розширеного семінару Глобального екологічного фонду для країн Східної Європи, в якому Україна цього року виступає приймаючою стороною. Керівник природоохоронного відомства відвідав ПАТ «Концерн Хлібопром» Львівський хлібзавод №5, який був обраний у проекті ГЕФ для стимулювання використання відновлюваної енергії в агрохарчових та інших малих та середніх підприємствах України.

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в агенції Укрінформ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:17 2 квітня 2020 р.

Поради Садового львів'янам на час посилення карантину

До Львова приїхала велика кількість людей з-за кордону, вони підписали угоду та зобов’язані бути на самоізоляції, тому поліція перевіряє їх перебування вдома і може запитувати документи у перехожих на вулиці.

Рубрика: Ситуації

09:30 2 квітня 2020 р.

У Львові сьогодні дезінфікують два парки

2 квітня, починаючи з 10.00 год. у місті дезінфікуватимуть два парки — парк ім. І. Франка та парк «Високий Замок». Львів’ян просять утриматись від прогулянок на цей час.

Рубрика: Ситуації

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Поради Садового львів'янам на час посилення карантину

Кремль думає про перенесення параду перемоги на осінь

COVID-19 в Україні: станом на 2 квітня 20 інфікованих померли, а 13 - одужали

За добу з-за кордону повернулося майже 6,5 тисячі громадян України

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу