Міністр екології вкрай занепокоєний ситуацією у Львові

21:55 7 березня 2017 р.

Остап Семерак заявив, що й через 10 місяців після трагедії на Грибовицькому полігоні твердих побутових відходів не видно реальних кроків вирішення проблем полігону.

Про це міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак Семерак сказав, відповідаючи на питання кореспондента Укрінформу. Міністр зазначив: «Я як міністр вкрай занепокоєний ситуацією у Львові. За десять місяців після катастрофи на Грибовицькому полігоні ТПВ я не бачу реальних кроків вирішення проблеми і усунення наслідків минулорічної трагедії. Немає проекту рекультивації старого полігону, немає проекту укріплення тіла полігону і дамби на інфільтратному озері. Немає проекту щодо ліквідації наслідків катастрофи і, зрештою, немає проекту щодо будівництва наступного об`єкту, який буде вирішувати цю проблему».

За словами міністра, для нього залишається загадкою позиція львівської влади. Адже роботи на Грибовицькому полігоні ТПВ ведуться неквапно, а що найгірше – без відповідної проектної документації, без технологічної експертизи. Можливі наслідки такої роботи важко передбачити.

Як зазначив Семерак, у міністерстві екології та природних ресурсів після Грибовицької трагедії було створено інтерактивну мапу для того, щоб інвентаризувати сміттєзвалища в Україні. Один із висновків – органи місцевого самоврядування в державі не володіють інформацією про кількість сміттєзвалищ, їх місцезнаходження, наповнення і не мають стратегії поведінки з твердих побутових відходів.

У Львові міністр екології та природних ресурсів Семерак взяв участь у відкритті розширеного семінару Глобального екологічного фонду для країн Східної Європи, в якому Україна цього року виступає приймаючою стороною. Керівник природоохоронного відомства відвідав ПАТ «Концерн Хлібопром» Львівський хлібзавод №5, який був обраний у проекті ГЕФ для стимулювання використання відновлюваної енергії в агрохарчових та інших малих та середніх підприємствах України.

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в агенції Укрінформ.

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу