Міні-тур де Франс: студент з Бельгії на велосипеді подолає 2225 кілометрів до України, щоб допомогти дітям війни (відео)

10:43 26 серпня 2021 р.

Виклик своїм силам та витривалості задля благодійності кидає 23-річний студент, майбутній інженер Ярема Венгринович.

Про це Dailylviv.com повідомили організатори проєкту.

Хлопець народився та виріс у Бельгії. Та його батьки – українці за походженням, тож Ярема часто відвідував Україну й спілкувався зі своїми численними родичами.

Там і перейнявся долею дітей, котрі постраждали від війни на Сході: втратили дім або сім’я опинилася у скруті. Щоб допомогти таким сім’ям , Ярема започаткував масштабний і дуже ризикований проєкт, який називає «міні-Тур де Франс» (за аналогією до легендарної велогонки).

Студент має амбітну мету: на велосипеді – самому, без супроводу, за 21 день перетнути усю Європу та фінішувати в Україні. З’єднавши Бельгію та Україну в єдиному благодійному русі.

Старт – у Брюсселі, фініш – в Тернополі. А між крайніми точками – шлях у понад 2225 кілометрів через Нідерланди, Німеччину, Чехію, Словаччину, та Польщу. Ярема сам прокладає маршрут – не найкоротший, але красивий. І щоб більше його ускладнити – у Словаччині планує підкорити гору на велосипеді!

Шлях буде непростим, упевнений Ярема. Говорить про нього так: «Маю хорошу мотивацію. Біль, котрий я відчуватиму у ногах та голові під час

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу