Мешканці Сихівського району Львова – проти перенесення ринку на ділянку біля поліклініки

22:05 29 квітня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні біля 4-ї поліклініки на проспекті Червоної Калини, 70 відбулись громадські обговорення щодо рішення про перенесення ринку на перетин проспекту та вулиці Скрипника.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 29 квітня, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні біля 4-ї поліклініки на проспекті Червоної Калини, 70 відбулись громадські обговорення щодо рішення про перенесення ринку на перетин проспекту та вул. Скрипника. Мешканці довколишніх будинків та працівники поліклініки виступили проти і хочуть бачити на цій ділянці сквер. Розпочато збір підписів під відповідним зверненням до міськради.

Нагадаємо, 23 квітня на сесії міськради депутати затвердили ТзОВ «Сихівська народна торгівля» зміну місця розташування ринку з проспекту Червоної Калини, 109 на перетин проспекту та вулиці Скрипника. Ухвала передбачає дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,5 га, передбаченою генпланом міста для рекреаційних потреб.

На ділянці може розміститись максимум 80 павільйонів, а щоб розмістити усіх підприємців, що зараз торгують на ринку, а це близько 160, необхідно буде побудувати там торговий центр. Голова Сихівської райадміністрації Ірина Маруняк зазначила також:

«Ми сьогодні зібрали мешканців Сихівського району, які проживають неподалік від поліклініки, щоб почути їхню точку зору – чи може тут бути ринок. І більшість мешканців, які прийшли на ці обговорення, висловились – вони не хочуть тут ринку. 

Вони хочуть сквер, зону відпочинку, дитячий майданчик. Важливими на їхню думку близькість поліклініки, недотримані санітарні норми на ринку, можлива перевантаженість автомобілями.

До мене в адміністрацію надійшло безліч звернень від мешканців, і вони категорично проти облаштування тут ринку. Треба враховувати думку людей – їм тут жити і працювати».

Станом на сьогодні міський голова ухвалу не підписав, тож в дію вона не вступила. Ірина Маруняк додала: «Для міського голови важливо те, що скажуть мешканці. Однозначно, ті люди, які працюють на ринку, мають бути забезпечені робочими місцями. Будемо шукати альтернативу». 

«Проти» висловився й головний лікар 4-ї комунальної міської поліклініки Остап Місюра. На його думку, ринок тут створить дискомфорт для клієнтів медичного закладу, денне навантаження якого – близько 1,5 тисячі осіб. Він також зазначив:

«Ми категорично проти розміщення тут ринку. Вважаємо, що біля поліклініки, яка обслуговує понад 140 тисяч людей, люди повинні мати якийсь простір навколо, аби могти спокійно звернутися до лікаря, заїхати з дитячими візочками чи то просто почекати своєї черги.

Це нормальний, розумний, виважений підхід. Раніше ми уже писали колективне звернення до міського голови щодо недопущення тут будівництва такого об’єкту.

Це чудовий, сучасний район, який має розвиватись за європейським зразком. Треба з розумінням ставитись до того, чи може бути ринок в центрі Сихова.

Згідно з раніше розробленим генеральним планом, тут мав би бути сквер, і це було б цілком логічним архітектурним завершенням на нашу думку. Наша позиція в тому, що ми категорично проти розміщення тут ринкового комплексу». 

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу