Мешканці Львівщини вимагатимуть від ЛОДА ремонту доріг

11:38 16 вересня 2013 р.

Акцію розпочнуть завтра біля приміщення Адмінсуду

У вівторок, 17 вересня, о 10:00 год. мешканці сіл та районних центрів області вийдуть на акцію протесту проти бездоріжжя й візьмуть участь у попередньому засіданні Адміністративного суду Львова (м. Львів, вул. Чоловського, 2) щодо бездіяльності ЛОДА та її голови у питанні ремонту доріг в області як вільні слухачі. Повідомляючи про це, прес-служба МГО «Молодь за розвиток Львівщини» додає, що «акція проводитиметься в окрузі вулиць Залізнична, Шареневича, Чоловського, Стороженка».

Відтак збір учасників – 17 вересня о 9:45 год. біля приміщення Адміністративного суду Львова (м. Львів, вул. Чоловського, 2), в позові до якого МГО «Молодь за розвиток Львівщини» просить визнати бездіяльність Львівської облдержадміністрації й голови Львівської ОДА по організації виконання обласного бюджету за Програмою фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2013 рік. Переповідає прес-служба МГО «Молодь за розвиток Львівщини» й запевнення активістів МГО «Молодь за розвиток Львівщини», що ініційований ними рух «За якісні дороги» підтримали мешканці сіл та районних центрів Львівщини, які неодноразово організовували перекриття доріг в області.

Бо, зі слів керівника цієї громадської організації Богдана Хруставчука, «людям просто набридла бездіяльність влади у питанні ремонту доріг». Адже, твердить також він, «громада неодноразово писала листи Президентові та голові ОДА, перекривала дороги, проте результату надалі немає».

Відтак будемо сподіватися, що громадськість все-таки змусить владу звернути увагу на ту руїну, в яку перетворені дороги Львівщини.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу