Мешканці Львівщини здали 230 одиниць вогнепальної зброї

17:06 5 грудня 2013 р.


Фото: siver.com.ua

А їм повернули у власне користування лише 21 – гладкоствольної мисливської зброї, а чотири – нарізної.

Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС інформує сьогодні, 5 грудня, в повідомленні «Більше 230 одиниць вогнепальної зброї громадяни здали до ОВС Львівщини»:

«На території Львівської області завешився 2-ий етап місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів до органів внутрішніх справ. Загалом за місяць часу громадяни здали 234 одиниці вогнепальної зброї.

На Львівщині, з 1 по 30 листопада, тривав 2-й етап місячника добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухових матеріалів. На сьогодні громадяни здали до органів внутрішніх справ області 234одиниці вогнепальної зброї, із них 27 одиниць нарізної зброї армійських зразків, 40 одиниць мисливської нарізної зброї, 162 одиниць мисливської гладкоствольної, 4 одиниці холодної зброї та 1 ствол до вогнепальної зброї. 

Із загальної кількості добровільно зданої зброї, після проведення відповідних перевірок органами внутрішніх справ, зареєстровано у власне користування 4 одиниці нарізної та 21 одиниць гладкоствольної мисливської зброї. На даний час проводиться перевірка та вирішується питання про реєстрацію у власне користування 89 одиниць вогнепальної мисливської зброї.

Правоохоронці нагадують, що за незаконне поводження зі зброєю,бойовими припасами, або вибуховими речовинами законодавством передбачено кримінальну відповідальність. Згідно статті 263 Кримінальногокодексу України, за подібні дії особи можуть понести покарання аж до 7 років позбавлення волі.

Разом із тим, громадяни, які добровільно здали зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності».

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу