Мер Львова спостеріг, що на Донеччині дороги накривають антидроновими сітками

15:45 8 серпня 2025 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні особисто передав захисникам на Донеччині партію техніки та обладнання.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Мер Львова відвідав захисників 24-ї, 125-ї та 33-ї бригад та передав їх техніку, яку закупили за кошти громади. Це авто, дрони різних моделей, безпілотні літальні апарати на загальну суму 8,6 млн грн.

Водночас сьогодні у Львові вже традиційно військовим передали чергову партію допомоги. Цього разу це безпілотні літальні апарати різних моделей, системи РЕБ, генератори та маршрутизатори, а також спеціальні інструменти (прес, домкрат, шліфмашинки, генератор і компресор, шиномонтувальний стенд та інше) на загальну суму 5,6 млн грн.

«Помста Лева на Донеччині. Сьогодні з візитом до наших — 24-та, 125-та і 33-тя бригади. Передали для 125-ї бригади: Citroën Jumper; 50 FPV-дронів Shturm 10”; 5 дронів-камікадзе на оптоволокні 13”. Для 24-ї бригади: 240 FPV-камікадзе 10”; 3 комплекси «Сірко 2М1» (по 3 безпілотники + центр керування в кожному). Разом — техніки на 8,6 млн грн.

А ще сьогодні для інших підрозділів зі Львова вирушає наступна хвиля допомоги — на 5,6 млн грн. БПЛА, РЕБи, дрони, інструменти, техніка.

З головних спостережень — на дорогах облаштовують антидронові сітки. Ще два місяці тому в цих місцях FPV-дрони не залітали. Тепер — долітають. Війна змінюється дуже швидко. Але наші люди залишаються все ті ж. Хочеться допомогти ще більше. Бо це — єдине, що сьогодні справді важливе.

Дякуємо громаді Львова за кожну гривню. Це реальна підтримка для фронту», - написав у соцмережах мер Львова Андрій Садовий.

Львів постійно скеровує кошти на обороноздатність та підтримку військових, які захищають Україну від російських окупантів. Відповідно до міської програми підтримки ЗСУ, на запити військових бригад і частин, місто купує необхідне для передової або надає на це субвенції. У 2024 році з міського бюджету на це надано 1,1 млрд грн, а на 2025 рік передбачено понад 1 мільярд гривень.

Водночас Львівська міська рада та благодійний фонд «Повернись живим» зібрали 200 млн грн на спільний проєкт «Зброєносці». За ці кошти для чотирьох бойових бригад ЗСУ придбали зброю, засоби РЕБ, транспорт і дрони.

DailyLviv.com

10 грудня на Львівщині світло вимикатимуть упродовж 10 годин. Графік

Обсяг знеструмлень у Києві не перевищує 50% споживачів

У львівській шкільній вікторині перемогла Школа вільних та небайдужих

Трьом нападникам на артистів ансамблю «Гуцулія» на Львівщині обрано запобіжні заходи

Безперебійне електропостачання для всіх споживачів Львівщини

Водний бартер. Львів бере воду, а за це замінює труби

Що сказав Трамп про Обаму, Байдена і Зеленського в контексті війни

Трамп хоче виборів в Україні навіть під час воєнного стану

Ситуація в енергосистемі погіршилася

Дмитро Митюк, Іван Білоус, Валентин Мідзян. Церемонія прощання на площі Ринок

Учетверте Львівобленерго оновило графік відключень на 9 грудня

У Тернополі розпочали демонтувати будинок, у який влучила російська ракета

Львівщина — серед лідерів України за темпами зростання доходів бюджету

Європа має бути готовою забезпечити перемир’я в Україні

Росіяни атакували об’єкти Нафтогазу

Середа на Львівщині буде теплою, часом трохи дощитиме

Сили спецоперацій знищили склади окупантів на Донеччині та Луганщині

Відключення світла стануть коротшими. Уряд працює над рішенням

Львівобленерго знову змінило графік відключень на 9 грудня

На Україну насувається циклон. Захід України накриють дощі

Львівобленерго додало світла споживачам. Новий графік 9 грудня

Суд обрав запобіжний захід одному зі зловмисників, який побив артистів народного ансамблю

Українці вдарили по газовому терміналу у російському порту «Темрюк»

Петро Годило, Олег Янковський, Іван Куриляк, Степан Мельницький, Петро Топорін, Володимир Мозіль. Прощання

Укренерго запровадило аварійні відключення світла

Безугла оголосила страйк у Раді доки не звільнять Сирського

Як змінили 9 грудня графік вимкнення світла на Львівщині

Польща змінює правила. Святвечір стане вихідним, а грудневі неділі - торговими

Перше дипломатичне представництво України відкрили у Ряшеві

Виявлено ще двох загиблих людей внаслідок російської атаки на Тернопіль

У Зимній Воді покажуть крісло, яке змінило світ. Його можна побачити лише в трьох світових музеях

Львівщина б'є рекорди за надходженнями туристичного збору. Найпопулярніші локації

Вимкнення світла на Львівщині 9 грудня. Оптимістичний графік від Львівобленерго

На трасі у Львівській області, де щоденно рухаються тисячі автомобілів, обмежать рух для випробування мосту

П'яте коригування графіка вимкнення світла на Львівщині 8 грудня

Львівобленерго вчетверте 8 грудня ввечері оновило графік

Петро Топорін. Львів прощається зі Захисником

Світла стає більше. Оновлення графіка 8 грудня

Львівобленерго ввечері 8 грудня додало світла окремим підгрупам споживачів

Від 8 до 16 години не матимуть електроенергії впродовж доби 9 грудня всі споживачі