Майданчик для паркування облаштують у «серці Львова»

16:20 15 лютого 2018 р.


Фото: google.com.ua

На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради №120 «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території Львова» від 27 січня 2011 року.

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідно до внесених змін на площі Старий Ринок, 8 облаштують майданчик для паркування на 27 місць. Ухвалу прийняли з правками, зокрема про те, що паркувальний майданчик функціонуватиме до моменту проведення реконструкції площі».

Директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич доповіла на сесії: «До департаменту економічного розвитку надійшло звернення суб’єкта господарювання щодо внесення змін до переліку земельних ділянок, визначених для забезпечення паркування транспортних засобів. Зміни пропонуються в частині облаштування майданчика для паркування транспортних засобів на площі Старий Ринок, 8 (27 місць). Постійна комісія інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики на засіданні 23 січня 2018 року  погодила облаштування майданчика для паркування транспортних засобів за вказаною адресою».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «Це серце Львова і там має бути громадський простір. Ми в ухвалі можемо прописати, що майданчик для паркування діє до кінця цього року. А за цей рік зробимо проект реконструкції площі. Там однозначно має бути зона відпочинку. Тому, цього року ми починаємо роботи з проектування цієї площі, щоб наступного року ця територія була окрасою міста Львова. А до того часу передбачити там паркувальний майданчик з паркомісцями і для людей з особливими потребами, і ознакувати їх».

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу