Львів’янин зареєстрував петицію «За збереження паркового комплексу»

09:20 5 серпня 2019 р.


Фото: e-dem.in.ua

У зв’язку зі збільшенням кількості приватного транспорту та появою нових регульованих пішохідних переходів, на проспекті Червоної Калини у Львові виникають затори у години пік.

Про це повідомляється в електронній петиції «За збереження паркового комплексу імені Івана Павла ІІ на Сихові», яку зареєстрував Назарій Курилко.

Львів’янин також розповів: «Для вирішення цієї проблеми деякі активісти пропонують будівництво дороги, яка б поєднувала вулицю Хоткевича і Скрипника та пролягала вздовж парку імені Івана Павла ІІ. Вважаємо запропонований спосіб вирішення проблеми заторів неприйнятним для мешканців Сихова з наступних причин – орога суперечить плану реконструкції парку імені Івана Павла ІІ. Вона поділить громадський простір в районі парку, зменшуючи його привабливість через підвищення рівня загазованості, шуму та небезпеки руху для маломобільних груп населення: жінок з малими дітьми, дітей, які добираються в школу, людей похилого віку тощо».

«Згідно плану парку, від будинків №58, №58а та №58б на проспекті Червоної Калини має знаходитись центральний вхід у парк з прогулянковою алеєю. Пропонована дорога перетинатиме їх, а активний рух суттєво знизить цінність єдиної рекреаційної зони найбільшого житлового масиву Львова та ускладнить прохід до неї», – йдеться також у петиції.

«Розташування дороги з активним рухом поруч з багатоквартирним житловим комплексом, в якому розташовується простір інноваційної освіти «Lviv Open Lab» з «WiKi»-бібліотекою, лабораторіями, великим простором для розвитку творчості дітей, а також великої катехитичної школи при церкві Різдва Пресвятої Богородиці, в якій навчатимуться діти, є неприпустимим», – розповів також Назарій Курилко.

«Невелика ширина існуючою дороги не справлятиметься з великим машинопотоком в напрямку району «Санта-Барбари». Розширення дороги за рахунок єдиної рекреаційно-паркової зони Сихова також є неприйнятним», – йдеться також у петиції.

«Встановлення регульованих пішохідних переходів – мешканці будинків вимагатимуть цього – створюватиме затримки руху та затори у години пік.  Близьке розташування газорозподільного пункту великого житлового багатоквартирного комплексу до пропонованої дороги», – написано також у петиції.

«Побудова дороги посилить гостру проблему з паркуванням мешканців прилеглих багатоквартирних комплексів, що матиме вплив і на рух машин.  Крім перерахованого вище, отримаємо ускладнене добирання машин швидкої допомоги, міліції та пожежних на виклик, оскільки під'їхати до комплексу будинків №58, №58а та №58б на проспекті Червоної Калини можна лише з боку вулиці Хуторівка», – йдеться також у петиції.

«Переконані, що побудова цієї дороги не вирішить проблеми надмірної завантаженості проспекту Червоної Калини, оскільки, як показує практика, із зростанням кількості доріг, зростатиме кількість автомобілів, які тепер ще й загазовуватимуть повітря біля парку імені Івана Павла ІІ», – розповів також Назарій Курилко.

«Хорошою практикою розвинених міст є пошук можливостей зменшення машинопотоку приватних автівок шляхом удосконалення системи міського транспорту, заохочення користуватися велосипедами задля зменшення загазованості, проблем з паркомісцями, ведення більш здорового способу життя тощл. Велодоріжка вздовж паркової зони, яка б з’єднувала вулиці Хоткевича та Скрипника чи пролягала б через парк, є одним з прийнятних рішень для сихівчан та міста, оскільки б зберегла цілісною єдину рекреаційно-паркову зону Сихова, була б привабливим зеленим маршрутом для бажаючих пересісти на велосипед. Загалом, вважаємо, що необхідно комплексно підійти до вирішення проблеми, провести громадські слухання із залученням Інституту міста, щоб напрацювати систему ефективних рішень для громади Сихова та Львова», – йдеться також у петиції.

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу