Львів’янин зареєстрував петицію щодо дорожнього кільця

18:00 14 травня 2019 р.


Фото: facebook.com/comfycity.lviv

Львів’янин Андріан Ядлось запропонував в електронній петиції створити дорожнє кільце на перехресті вулиць Виговського та Любінської

Львів’янин Андріан Ядлось зареєстрував у вівторок, 14 травня, електронну петицію «Створити дорожнє кільце на перехресті вулиць Виговського та Любінської», в якій він пояснив: «Будівництво кільця має великі переваги над звичайним перехрестям. Зокрема – підвищену безпеку руху, яка досягається зниженням швидкості при наближенні до перехрестя. ДТП через нижчу швидкість мають менш важкі наслідки, але їх кількість дещо більша в порівнянні з простим перетином».

«Пропускна спроможність (в визначених діапазонах) вища, аніж у звичного перехрестя зі світлофорами, тому що немає фази «червоний для всіх». Час очікування порівняно з простими перехрестями нижчий, оскільки кругове перехрестя зазвичай не має світлофорів і не потрібно чекати зеленого світла», – повідомив також Андріан Ядлось.

dailylviv.com

До теми

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу