Львів’янин зареєстрував петицію щодо покращення вело- та пішохідної інфраструктури

16:35 7 серпня 2019 р.


Фото: e-dem.in.ua

Валерій Совицький зареєстрував електронну петицію «Покращення вело- та пішохідної інфраструктури на вулиці Липинського».

Автор петиції зазначив: «Вздовж вулиці Липинського від кільця Богдана Хмельницького і до кільця Чорновола проведено велодоріжки в обидва дві боки. Наразі ліва велодоріжка (та, що в напрямку вулиці Хмельницького) знаходиться в доволі поганому стані через велику кількість в'їздів-виїздів прилеглих територій та суміжних вулиць. Такі з'їздити з головної вулиці підвищують небезпеку для пішоходів а також велосипедистів через дуже обмежену видимість».

«Потрібно більшість таких в'їздів перебудувати таким чином щоб рівень пішохідних переходів та вело переїздів був на рівні велодоріжки та пішохідного переходу, а для автомобілів була обладнана відповідно естакада», – запропонував автор петиції.

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу