Львів’янин запропонував у петиції встановити світлофори з кнопками

12:45 30 вересня 2019 р.


Фото: e-dem.in.ua/lviv/Petition/View

Львів’янин Віталій Таряник зареєстрував петицію «Заміна нерегульованих пішоходних переходів на регульовані шляхом встановлення світлофора, який перемикається за допомогою кнопки».

Віталій Таряник повідомив у петиції: «Багато у Львові є нерегульованих пішоходних переходів які спричинають незручності для автомобілістів, а саме в любий момент може вискочити людина яку навіть і не чикали. В основному такі переходи розташовані на основних магістралях де є великий потік авто. Це такі вулиці, як Наукова, Луганська, Зелена та інші».

Відтак, автор петиції запропонував: «На мою думку, зняло б незручності як автомобілістам так і пішоходом переведення нерегульованого пішоходного переходу на нерегульований шляхом встановлення світлофора, який в потрібний момент переключався б за допомогою кнопки, яку б натискав пишохід для потреби. Тому прошу підтримати мою петицію, відповідному органу розглянути доцільність переведення нерегульованих пішоходних переходів на регульовані та встановити світлофори з кнопкою на таких вулицях, як Зелена, Луганська, Наукова, Любінська та на інших вулицях нашого міста».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу