Львів’янин запропонував у петиції встановити світлофори з кнопками

12:45 30 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: e-dem.in.ua/lviv/Petition/View

Львів’янин Віталій Таряник зареєстрував петицію «Заміна нерегульованих пішоходних переходів на регульовані шляхом встановлення світлофора, який перемикається за допомогою кнопки».

Віталій Таряник повідомив у петиції: «Багато у Львові є нерегульованих пішоходних переходів які спричинають незручності для автомобілістів, а саме в любий момент може вискочити людина яку навіть і не чикали. В основному такі переходи розташовані на основних магістралях де є великий потік авто. Це такі вулиці, як Наукова, Луганська, Зелена та інші».

Відтак, автор петиції запропонував: «На мою думку, зняло б незручності як автомобілістам так і пішоходом переведення нерегульованого пішоходного переходу на нерегульований шляхом встановлення світлофора, який в потрібний момент переключався б за допомогою кнопки, яку б натискав пишохід для потреби. Тому прошу підтримати мою петицію, відповідному органу розглянути доцільність переведення нерегульованих пішоходних переходів на регульовані та встановити світлофори з кнопкою на таких вулицях, як Зелена, Луганська, Наукова, Любінська та на інших вулицях нашого міста».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:58 24 лютого 2020 р.

Солеварню в Дрогобичі хочуть зберегти як пам’ятку архітектури місцевого значення

Дрогобицьку солеварню необхідно зберегти як пам’ятку архітектури місцевого значення.Таку вимогу Львівська обласна державна адміністрація скеровує сьогодні, 24 лютого, до Фонду держмайна України.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу