Львів’янин закликає повернути кабінет огляду водіїв

14:05 8 вересня 2019 р.


Фото: facebook.com/lvivpolice

Микола Ільчук зареєстрував електронну петицію «Відновити роботу кабінету огляду водіїв на стан алкогольного та наркотичного сп'яніння».

Львів’янин Микола Ільчук написав в електронній петиції «Відновити роботу кабінету огляду водіїв на стан алкогольного та наркотичного сп'яніння»: «6 січня 2017 року у Львівському обласному наркодиспансері через непорозуміння з публічними особами закрили кабінет огляду на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння на вулиці Науковій, 49. З 2017 року наказами департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації визначаються лише два медичні заклади у Львові, у яких мав би проводитись такий огляд – комунальне некомерційне підприємство «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова» та комунальне некомерційне підприємство «8-ма міська клінічна лікарня Львова». Львівського обласного державного клінічного наркологічного диспансеру у переліку – немає».

«За даними патрульної поліції у Львові у 2018 році зафіксовано 2815 випадків нетверезого водіння. Якщо водій, якого зупинили працівники патрульної поліції з ознаками сп’яніння, відмовляється від огляду на стан алкогольного сп’яніння, працівники поліції відвозять такого водія до медичного закладу. У лікарні у порядку загальної черги у травмпункті очікують на прийом лікаря», – зазначив також автор петиції.

«Огляди на стан наркотичного сп’яніння не здійснюються у цих лікарнях взагалі та реактивів для проведення лабораторних досліджень на визначення наркотичних засобів - відповідно немає. Це означає, що кожного дня, коли в місті Львові та області, поліція виявляє водія з ознаками наркотичного сп’яніння – оглянути у медичному закладі його не вбачається за можливе…», – написав також автор петиції.

«Відтак, скласти адміністративні матеріали на водія з ознаками наркотичного сп’яніння у місті Львові та області не можливо. Такі люди свідомо сідають нетверезими за кермо, а коли працівники поліції їх зупиняють у встановленому порядку – знають що скласти адміністративний матеріал за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення через відсутність реактивів у медичних закладах неможливо», – зазначив також автор петиції.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу