Львів’яни зібрали для «Джерела» більше чотирьох тонн макулатури

17:15 29 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

За дев’ять місяців 2019 року в контейнерах для макулатури, встановлені на АЗК мережі «ОККО» у Львові, зібрали понад чотири тонни вторсировини на потреби дітей.

Про це повідомили у вівторок, 29 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні під опікою «Джерела» є понад 250 дітей з інвалідністю. Центр прагне забезпечити для кожного з них комфортне перебування, навчання, адаптацію і, відповідно, постійно потребує коштів на закупівлю обладнання, оплату роботи фахівців, облаштування приміщень тощо. А кожна зібрана тонна макулатури – це приблизно 2 500 гривень, які допоможуть зробити процес реабілітації дітей більш якісним та ефективним.

«Зараз на АЗК мережі ОККО у Львові встановлені п’ять контейнерів для збору макулатури. Працівники компанії слідкують за збереженням контейнерів, а волонтери з центру «Джерело» вивозять і здають макулатуру. Використаний папір, упакування, обгорткові матеріали, які накопичуються на заправках, також передаються на потреби дитячого центру», – поінформували також у міськраді.

«Долучитися до допомоги дітям і здати макулатуру для потреб центру «Джерело» можна безпосередньо у Центрі «Джерело» на проспекті Червоної Калини (№86а) або на АЗК ОККО у Львові на проспекті Чорновола (№14), на вулиці Рудненській (№1), на вулиці Володимира Великого (58а), на вулиці Науковій (№2), на вулиці Вашингтона (№12)», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу