Львів’яни зібрали для «Джерела» більше чотирьох тонн макулатури

17:15 29 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

За дев’ять місяців 2019 року в контейнерах для макулатури, встановлені на АЗК мережі «ОККО» у Львові, зібрали понад чотири тонни вторсировини на потреби дітей.

Про це повідомили у вівторок, 29 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні під опікою «Джерела» є понад 250 дітей з інвалідністю. Центр прагне забезпечити для кожного з них комфортне перебування, навчання, адаптацію і, відповідно, постійно потребує коштів на закупівлю обладнання, оплату роботи фахівців, облаштування приміщень тощо. А кожна зібрана тонна макулатури – це приблизно 2 500 гривень, які допоможуть зробити процес реабілітації дітей більш якісним та ефективним.

«Зараз на АЗК мережі ОККО у Львові встановлені п’ять контейнерів для збору макулатури. Працівники компанії слідкують за збереженням контейнерів, а волонтери з центру «Джерело» вивозять і здають макулатуру. Використаний папір, упакування, обгорткові матеріали, які накопичуються на заправках, також передаються на потреби дитячого центру», – поінформували також у міськраді.

«Долучитися до допомоги дітям і здати макулатуру для потреб центру «Джерело» можна безпосередньо у Центрі «Джерело» на проспекті Червоної Калини (№86а) або на АЗК ОККО у Львові на проспекті Чорновола (№14), на вулиці Рудненській (№1), на вулиці Володимира Великого (58а), на вулиці Науковій (№2), на вулиці Вашингтона (№12)», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу