Львів’яни здали 585 медичних термометрів

17:40 5 серпня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: tvoemisto.tv

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міськради прийняло 2019 року під час безтермінової акції «Прийом ртуті від населення» 85,9 кілограма ртуті.

Про це повідомили в понеділок, 5 серпня, в пресслужбі Львівської міськради, де також розповіли: «Зокрема, цього року здали 585 медичних термометрів, чотири лабораторні термометри, стільки ж тонометри медичних та два інших ртутовмісних приладів».

«Львівська міськрада вкотре закликає не викидати прилади з вмістом ртуті у смітник, а здавати на утилізацію, адже пари цієї речовини та її сполуки дуже отруйні. Телефони для довідок щодо питань поводження із ртуттю – 261-42-39, 261-40-83. Телефон для довідок щодо прийому ртутних ламп (ЕКО бус) – 238-40-46», – поінформували також у ЛМР.

«Ртуть – метал сріблясто-білого кольору. У звичайних умовах це рідина, в рідкому стані вона легко-рухома. При легкому ударі поділяється на дрібні кульки. Ртуть у 13,5 разів важча за воду. Це найбільш легкоплавкий метал. Вона випарюється вже при кімнатній температурі. Пари ртуті і її сполуки дуже отруйні. Потрапивши в організм людини через органи дихання, ртуть нагромаджується і залишається на все життя», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу