Львів’яни заборгували за житлово-комунальні послуги понад 44 млн. грн

09:30 13 лютого 2014 р.


Фото: galnet.org

Торік за них узагалі не розраховувалися 620 мешканців.

Про це повідомили прес-службі міської ради в департаменті економічної політики. За її інформацією, в січні третина львів’ян скоротила свої борги, натомість понад 60% навпаки – наростили.

А станом на початок лютого мешканці Львова вже заборгували за житлово-комунальні послуги 44 млн. 170 тис грн. Причому 620 мешканців міста взагалі не здійснювали торік оплату за житлово-комунальні послуги. Загальна сума їх боргу – понад 5 млн. грн.

Ще понад 3,5 тисячі мешканців мають заборгованість більше 3 тисяч грн., а загалом вони заборгували 33 млн. грн. Найбільшу суму заборгованості за житлово-комунальні послуги погасили ті львів'яни, які проживають у Личаківському районі.

Один із боржників виплатив понад 19 тисяч грн. щойно після того, як дізнався, що його квартиру можуть виставити на аукціон. Загалом у січні цього року третина мешканців-боржників зменшила суми непроплат, проте понад 60% її наростили. Відтак Львівська міська рада звертається до мешканців із проханням вчасно та в повному обсязі здійснювати оплату житлово-комунальних послуг, що дозволить ефективно працювати комунальним підприємствам, які їх надають.

dailylviv.com

До теми

12:56 24 січня 2021 р.

Львів'яни підтримали петицію про стерилізацію котів і кішок за кошти бюджету

Львів'яни підтримали петицію про надання субсидій приватним ветеринарним клінікам на стерилізацію безпритульних котів. Вона набрали більше голосів, ніж потрібно для її рзгляду у міській раді - 527 з 500 необхідних.

Рубрика: Ситуації

11:14 24 січня 2021 р.

У Жидачівському районі пішли під лід двоє чоловіків

У суботу, 23 січня, до Жидачівського ВП надійшло повідомлення про те, що близько 13:15 на озері в селі Іванівці Жидачівського району Львівської області провалились під лід два рибалки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу