Львів’яни вимагають звести монумент Героям Небесної Сотні на Сихові

12:15 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 507


Фото: varta1.com.ua

Шестеро мешканців Сихова пікетували з плакатами вхід до Львівської міської ради.

Про це повідомили сьогодні, 17 травня, на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли:  «Протестувальники вимагають спорудити на площі перед кінотеатром імені Олександра Довженка, що на Сихові монумент Героям Небесної Сотні. Люди тримали плакати з написами «Садовий припини ігнорувати пам’ять героїв небесної сотні», «май гідність перед Небесною Сотнею», закликаючи таким чином мера вплинути на побудову пам’ятника. Пікетувальників запросили до сесійної зали для обговорення даного питання».

«Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський зазначав, що міська рада Львова не розглядає можливості встановлення на площі перед кінотеатром імені Олександра Довженка монумента Героям Небесної Сотні, як це пропонує Львівська обласна рада. Пропозицію встановлення у мерії вважають суто політичним питанням. Натомість цю ділянку планують використати для облаштування громадського простору», – поінформували також на порталі оперативних новин «Varta1».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:00 21 липня 2018 р.

На Львівщині втопився в криниці селянин

20 липня в криниці в селі Лугове на Бродівщині виявили тіло місцевого жителя 1979 року народження, який напередодні вийшов із дому й не повернувся.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 831