Львів'яни викинули на смітник 3,5 тонни меблів

14:50 27 лютого 2024 р.

Фото до новини

Вже за цей рік на майданчик на вул. Жовківській, 18 мешканці привезли 3,5 тонни старих меблів і будівельної деревини, які незабаром будуть відсортовані й перероблені.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com

«Львів’яни та мешканці Львівської міської територіальної громади відповідально позбуваються старих меблів. Адже якщо викинути їх у звичайні контейнери, то контейнери можна пошкодити та засмітити навколишню територію і майданчик для збору ТПВ.

А так, 3,5 т негабаритну – старих меблів і будівельної деревини, які привезли нам мешканці, будуть відсортовані й перероблені», – розповідають у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Читайте також: У Львові в каналізацію кидають взуття, будматеріали і навіть шини

Нагадаємо, ЛКП «Львівспецкомунтранс» приймає в місяць від однієї фізичної особи 1 одиницю негабаритних відходів, як-от ліжко, диван чи велике крісло. За 1 кг негабаритну (меблів) необхідно заплатити лише 53 копійки. Працівники підприємства все важать, і одразу через термінал можна оплатити за послугу.

Водночас від однієї особи в місяць тут приймають 2 одиниці великої побутової техніки та 5 одиниць дрібної, а також не більше 500 кг будівельних відходів. За 1 кг побутової техніки необхідно заплати 29 копійок, а 1 кг будівельних відходів – 27 копійок.

Привозити такі відходи можна впродовж робочого тижня з 08:30 до 17:15, а в п’ятницю – до 16:00 год, за адресою ЛКП «Львівспецкомунтранс» – вул. Жовківська, 18.

Читайте також: Львів'яни викидають в унітаз усе: від кавової гущі до будівельного сміття

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів