Львів’яни стурбовані ситуацією навколо стадіону «Прогрес»

14:30 20 червня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

На стадіоні «Прогрес» на вулиці Януша у Львові відбулось спільне засідання двох депутатських комісій міськради культури, молодіжної політики та спорту та гуманітарної політики.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. Депутат Львівської міської ради Ігор Дякович розповів: «На адресу комісії звернулись мешканці, котрі не згідні з розробленням детального плану території у районі вулиць Януша й Жовківської. Мешканці звернулись на комісію, бо підозрюють можливу забудову території стадіону торговим центром або багатоповерхівками. Ми оглянули стадіон і рішення комісії є однозначним: ми проти будь-яких змін у детальному плані території. Там має бути виключно стадіон».

Натомість депутатка Львівської міської ради Оксана Рубай зазначила: «спортивний об’єкт до 2013 року перебував в оренді ФК «Карпати», але далі угода не була продовжена. Місцеві мешканці стурбовані цією ситуацією, адже вони виросли на цьому стадіоні і хочуть, щоб і їхні діти на ньому займатись спортом. Цей спортивний об’єкт перебував в оренді ФК «Карпати» до 2013 року. Комісія перед собою поставила за мету з’ясувати дві речі: на чиєму балансі розташовані будівлі і які правові відносини «Карпат» з містом щодо стадіону».

Оксана Рубай підкреслила: «Винесене рішення двох комісії про призупинення дії щодо можливої забудови на стадіоні «Прогрес». Ми хочемо організувати спільну зустріч мешканців, депутатів і відповідальних структурних підрозділів щодо напрацювання концепції розвитку стадіону».

Ігор Дякович розповів також: «За результатами виїзного засідання гуманітарна комісія звернеться до управління земельних ресурсів, щоб воно надало вичерпну інформацію у чиїй власності перебуває земельна ділянка. Потрібно насамперед визначити статус земельної ділянки і якщо вона комунальна, то розробити проект модернізації стадіону «Прогрес».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу