Львів’яни просять заборонити забудову й повернути ДНЗ

10:30 8 травня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У Національному лісотехнічному університеті України відбулось громадське слухання щодо недопущення будівництва багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19, передачу земельної ділянки на баланс міста та відновлення функціонування ДНЗ.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Слухання відбувалось з ініціативи мешканців, а проведення такого заходу підтримали 116 львів’ян. За словами ініціаторів, вони виступають проти будівництва багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом, адже на цій ділянці по вулиці Горбачевського розташована пам’ятка архітектури місцевого значення №1279 – стара вілла, споруджена у 1929-1930 роках».

«Надані містобудівні умови ДАБІ у Львівській області скасувала, оскільки наміри забудови земельної ділянки не відповідають положенням містобудівної документації. Зона Ж-2 є зоною малоповерхової забудови, а позивач має намір будувати п’ятиповерховий будинок з цокольним приміщенням. Крім цього, зазначається у пояснювальній записці, земельна ділянка на вулиці Горбачевського,19, яка належить до державної форми власності, надана Академії наук України у постійне користування виключним цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування на ній житлових будинків», – поінформували також на порталі депутатів.

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, який взяв участь у громадському слуханні, розповів: «Конфлікт довкола забудови виник наприкінці березня, коли забудовник почав зрубувати дерева на ділянці, яка належить до державної власності та перебуває у користуванні Карпатського відділення інституту геофізики ім. Субботіна НАН України. 16 квітня на сесії Львівської міської ради депутати проголосувала за звернення до керівництва Академії наук щодо передання у власність міста цієї ділянки задля збереження її функціонального призначення».

Ігор Зінкевич також зазначив: «На слуханні мешканці одноголосно проголосували за вимогу скасували містобудівні умови та обмеження, які видавались забудовнику. Щодо цього питання міська рада та депутатський корпус дотримуються однієї позиції по відстоюванню питань мешканців – це має бути рекреаційна зона. Це має бути зелена зона, де люди матимуть можливість відпочивати, і не можна позбавляти їх цієї можливості».

Заступник міського голови з питань розвитку ЛМР Андрій Москаленко озвучив позицію Львівської міської ради: «На Горбачевського, 19 буде сквер! Вульгарній забудові там не місце! Що для цього вже зробили? Прийнято ухвалу про визначення даної території як скверу, запропоновано Академії наук іншу земельну ділянку, триває перевірка всіх документів Академії наук – адже вирубка дерев була здійснена без жодного дозволу, отримав офіційну відповідь від Академії наук на свій лист. Наступну зустріч щодо дорожньої карти облаштування скверу плануємо вже наступного вівторка, 14 травня о 18.00 на території Горбачевського, 19».

«Під час громадського слухання мешканці району проголосували за пропозицію - скасувати містобудівні умови та запропонували відновити дитячий садок, який раніше функціонував у будівлі вілли на вулиці Горбачевського, 19», – поінформували також на порталі депутатів.

Завідувач сектору громадських слухань Дзвенислава Челепіс зазначила: «Після проведення заходу впродовж п’яти робочих днів секретареві громадського слухання потрібно передати протокол заходу управлінню «Секретаріат ради» Львівської міської ради для затвердження до розгляду міським головою. Розгляд протоколу та пропозицій, внесених до нього, готує відповідне профільне управління Львівської міської ради. Протокол громадського слухання та результати його розгляду обов’язково будуть опубліковані на офіційній сторінці Львівської міської ради».

dailylviv.com

До теми

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу