Львів’яни позбавлені водопостачання на 41 вулиці

11:30 5 листопада 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: lvivpost.net

Працівники «Львівводоканалу» ліквідовують витік на перехресті вулиць Над Джерелом і Втіхи.

Про це повідомили у вівторок, 5 листопада, на порталі «Гарячої лінії міста», де також розповіли, що через витік позбавлені до 13:01 водопостачання вулиці Березова, Ірини Вільде, Воробкевича, Втіха, Грушева, Духновича, Копальна, Кривчицька Дорога, Міжгірна, Мучна, На Сторожі, Над Джерелом, Ніщинського, Низова, Прогулкова, Розкіш і Станція Личаків,

Натомість через ремонтні роботи в будинку №6 вулиці Балабана не отримуватимуть до 15:01 водопостачання вулиці Балабана, Джерельна, Котлярська, Ляйнберга, Таманська, й Шпитальна.

А через встановлення електронних витратомірів на вулиці Новий Світ позбавлені до 17:01 водопостачання вулиці Генерала Чупринки, Глибока, Здоров’я, Київська, Новий Світ та Японська.

Як інформував «Щоденний Львів», через ремонтні роботи на вулиці Луганській позбавлені до 13:01 водопостачання вулиці Вітрякова, Райдужна, Рахівська, Розбіжна й Росиста, через ремонтні роботи на вулиці Шевченка позбавлені до 17:00 водопостачання вулиці Диктова, Фещенка-Чопівського, Холодна та Чикаленка й будинок №264 на вулиці Шевченка, а через встановлення електронних витратомірів не отримуватиме до 16:01 водопостачання вулиця Академіка Колесси.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу