Львів’яни порушують законодавство про охорону історичної спадщини

14:48 6 листопада 2019 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 6 листопада, на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини розглянули шість протоколів складених на фізичних осіб, які у своїх квартирах провели заміну дерев’яних вікон/балконних дверей на пластикові.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Адміністративна комісія розглянула протоколи, складені на власників квартир в будинку №10 на вулиці Марковича й №37а вулиці Котляревського. Вони провели заміну дерев’яних вікон на пластикові. Розгляд протоколів перенесли на наступне засідання».

«Адміністративна комісія розглянула порушення, вчинене юридичною особою в будинку №7 на вулиці Крива Липа. Тут встановили металеву добудову. Розгляд справи перенесли. Порушнику загрожує штраф, у розмірі 170 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:21 10 грудня 2019 р.

Пільгові перевезення на Львівщині може врятувати позачергова сесія ЛОР, – голова АТП

Про це сьогодні,10 грудня, на пресконференції у Львівському прекслубі на тему «Пільгові перевезення автомобільним транспортом у 2020 році» повідомив голова правління ТзОВ «Львівське АТП-14630» Ігор Самардак.

Рубрика: Ситуації

11:14 10 грудня 2019 р.

Львівська облрада відмовила пільговикам в автоперевезеннях, – голова ГО

Львівська обласна рада не заклала в бюджет на наступний рік кошти для відшкодування перевізникам за пільгові перевезення чи компенсацію втрат особам, які мають право на пільговий проїзд.

Рубрика: Ситуації