Львів'яни навколішки зустріли полеглого добровольця

11:10 1 липня 2016 р.


Фото: ukrinform.ua

У п’ятницю о 12.30 пройде чин похорону Василя Сліпака на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища.

«На колінах і зі запаленими лампадками зустріли львів'яни кортеж із тілом загиблого в АТО земляка – світової оперної зірки Василя Сліпака», – повідомив сьогодні, 1 липня, кореспондент агенції Укрінформ.

Своєю чергою, керівник виконкому координаційного центру національного руху Дмитра Яроша «ДІЯ» на Львівщині Олена Живко зазначила: «Вранці до Львова прибув кортеж із тілом загиблого воїна АТО – світової оперної зірки Василя Сліпака. При в'їзді до міста на вулиці Богдана Хмельницького з досвітку чекали люди із запаленими лампадками».

Сьогодні, 1 липня, об 11.00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, 11 відбудеться поминальне богослужіння, о 12.30 пройде чин похорону на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища. Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в агенції Укрінформ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA